Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14-15 körül ki nem várja? Mi...

14-15 körül ki nem várja? Mi ujság veletek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 17:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én 10-re nem vártam. Azóta minden nap görcsöl a hasam, hőhullámaim vannak. Teszt negatív.
2012. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16-18.-ra nem várom, de sajnos már nem vagyok olyan bizakodó, mint az első két hónapban :( tünetem semmi, bár tegnap fájt a mellbimbóm, de az szokott amúgy is néha. sok sikert lányok, már csak pár nap! :)
2012. júl. 13. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
első vagyok, sajna nekem ma megjött :(
2012. júl. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
jaj, lányok, totális káosz, ilyen ciklusom még sosem volt... Szombat - vasárnapra nem várom, 30-a körül lehetett PÉ-m, 10-én, 11-én, 12-én 1 - 1 csepp barna maszat. Melleim ovu után mindig meg szoktak duzzadni, mire megjönne, már majd leszakadnak, most 10-én elkezdtek "leereszteni", nem feszül, nem fáj, de mégis nagyobb, mint szokott. A hasam alja hol szurkál, hol nem. Hétfőig szeretnék várni a tezsteléssel. Veletek mi újság?
2012. júl. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még jó, hogy vártam a teszttel, ma megjött :(
2012. júl. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15.-re nemvárom!! 5 napja mensis görcsök amik ahogy jönnek kb fél óra múlva el is múlik,mellfeszülés,hányinger,reggel gyomorégés.... Szerinted?
2012. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ma nekem is mensi szerű görcsök egész délután... remélem csak "szerű"... :S
2012. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
te mikorra nemvárod?
2012. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Az én hőm jól leesett,ugyhogy tuti ma vagy holnap megjön! Sajnos,ez a hónap sem jött össze. Azt hiszem most már elmegyek dokihoz! :-(

2012. júl. 14. 16:56
 10/15 anonim ***** válasza:

16-ra nem várom... hullámokban tör rám a boldogság, hogy tuti terhes vagyok, aztán a köv. hullámban meg sírni tudnék, hogy biztos nem vagyok az és hogy fogjuk feldolgozni, hogy sosem lehet gyerekünk (kicsit elviszem magam...) a mensi szerű görcsök ma is jelentkeztek, de ment a hasam is, lehet az volt az ok... szörnyű így kétségek közt, de hétfőn tesztelek, hacsak holnap nem gyengülök el :)

Kedves 15-re nem váró, mikor tesztelsz? kérdező?

2012. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!