Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikra jelentkeztünk aug....

Lombikra jelentkeztünk aug. -ban megyünk első konzira. A kaáliba. Elképzelhető hogy még ebben az évben eljutunk a beültetéshez, mert hallottam h a tb csak meghatározott lombikot enged egy éven belül. Igy lehet csak jövöre sikerűl? Igaz ez?

Figyelt kérdés

2012. júl. 13. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem biztos, hogy eljuttok a beültetésig. Ez nagyon sok mindentől függ. Mi Januárban voltunk az első konzin. Már úgy mentünk oda, hogy a volt egy csomó orvosi papírunk (nekem hsg, pco miatt laparos műtétem volt, vérvétel eredmények, andrológia). És még a konzultáció után elküldtek még vérvételekre és a férjemet spermiogramm vizsgálatra.

Közbe volt 2 hónap mikor injekcióztak, hátha sikerül a baba. Sajnos nem sikerült. És augusztusban megyünk lombikra.

2012. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Melyik Kaáliba jelentkeztetek???
2012. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi február közepén voltunk első konzultáción és június 18-án volt a beültetés(sajnos azóta kiderült:sikertelen).Szóval négy hónap,elvileg még belefér ebben az évben,de ez sok mindentől függ .Sok sikert nektek!Ja, és Kaáli Budapest.
2012. júl. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok!elvileg nállam nincs baj.páromnak nincs életképes spermája ezért here biopszi lesz.ezért remélem hogy még ebben az évben sikerűl.ugy gondoltam hogy 3.án megbeszéljük a dokival a dolgokat és még aug-ban stimulálnak köv honap leszivás és beültetés.tudom hogy nem igy lesz de jó lenne:)
2012. júl. 15. 20:46
 5/12 A kérdező kommentje:
bp kaáliba megyünk bernard arturhoz.
2012. júl. 15. 20:48
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért nem mennek ilyen gyorsan a dolgok.

Én is azt gondoltam, hogy az injekciózásos hónapba ha nem sikerül akkor egyből lombik. Aztán 1 hónapig fogamzásgátlót kell szednem. Csak nem tudom, hogy minek, mert pco-m van és nem működnek a petefészkeim. peeérésem is csak injekciótól volt. És a második vérzés után kezdődik a stimuláció.

2012. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 2 éve júni végén voltam 1. konzin. Utána márciusra jegyeztek elő lombikra.

De gondolom orvos és probléma függő is.


Fogigátló: én is szedtem mindkét lombiknál, jobban be lehet lőni mikor legyen a leszívás, short protokoll része.

2012. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! kérdeznék tőled erről a lombikról, ha nem haragszol!

mennyibe kerül ez nektek, mennyit támogat a tb, milyen procedúrákon kellett átesni, hogy lombikotok lehhessen, mert úgy tudom ez a legeslegutolsó remény a meddő pároknak. volt inszem meg ilyesmi? mióta próbálkoztok? előre is köszönöm a válaszokat!

sok sikert:


zsófi

2012. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szia Zsófi!

Mi ugy jutottunk el eddig,hogy 5 honap után elküldtem a páromat sperma vizsgálatra és semmit nem látott a doki tehát nincs himivarsejtje.igy felhivtam a kaálit és bejelentkeztem,mivel máshogy nem lehet babánk.inszem nem volt nekünk,és szerintem nem is lesz,mivel ahoz kéne 1-2 életképes sperma.a tb 5 lombikot támogat.innen szedtem az informáciokat én is a kaálirol és nagyon rendesek itt a lányok mert segítenek szivesen:) ugy tudom első konzi 15 ezer ekkor megbeszéljük a problémát és a doki ir ki vizsgálatokat amit tb re meglehet csináltatni az sztk-ban.majd ujjabb megbeszélés hogy alakultak a leletek kell e még vizsgálat egyebek./azt nem tudom h 2.konzultációért kell e fizetni./azt tudom hogy pénzt nem fogadnak el.vizsgálatokat nálluk is lehet csináltatni de az fizetős.amiért sokat kell fizetni az a gyogyszer meg injekciók én igy számoltam:1 konzultáció:15e sperma vizsgálat:15e gyogyszerek nekem:60-100e sperma fagyasztás:20euh kb 150 re számolom az első lombikot.és ha nem sikerűl az első megint a gyogyszerek ára.remélem segítettem

2012. júl. 16. 18:26
 10/12 anonim válasza:
szia! és akkor is támogat a tb.,ha már van gyermek,de egy műtét miatt nem lehet több????
2012. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!