Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Altalaba 26 napra menstrualok,...

Altalaba 26 napra menstrualok, es igy kedden kellett volna megjojjon de meg semmi, harom napja olyan erzesem van mintha megjonne, de aztan semmi, menstrusacios jelleggu gorcseim vannak neha, de ezek nem annyira erosek, lehetseges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 14. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez is lehet egy tünet, én tesztelnék. Igaziból azt is jelentheti hogy lassan tényleg megjön, de jelezheti terhesség kezdtetét is.
2012. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csinálj egy tesztet. Lehet hogy csak késik.

Drukkolok hogy az legyen amit szeretnél :)

2012. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,egy par napot meg varok,nagyon orulnek ha osszejonne a baba,a bisztonsag kedveert meg varok aztan ha nem jon meg akkor csinalok egy tesztet.Esetleg valaki volt e hasonlo helyzetben?
2012. júl. 14. 21:49
 4/11 A kérdező kommentje:
Az az igazsag,hogy nagyon izgulok mar,nem akarom nagyon beleelni magam de azt hiszem,hogy elegge beleeltem mar magam.
2012. júl. 14. 22:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is beleéltem magam de akkor nem volt baba utánna mikor már nem is törtem rajta a fejem akkor lettem terhes :)
2012. júl. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
mivel már ugyis beleélted magad inkébb csinálj minél elöbb tesztet a bizonytalanság a legroszabb.
2012. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is tesztelj mielőbb!

És írd meg mi lett!:)

Megy a drukk!

2012. júl. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első voltam. Én minden hónapban beleélem magam:) Kivéve tavasszal, március körül, mert nem szeretnék karácsony -szilveszterkor szülni. De nem jött be a taktika, mert akkor sem lettem kismama. Tesztelj, izgulunk érted nagyon! Ha kedden kellett volna megjönnie és már vasárnap van, ne várj tovább! Mire? Már ki kell mutatnia! Drukk!
2012. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Annyira boldog vagyok,ma teszteltem es pozitiv lett hala Istennek,koszonom a sok biztato valaszt,udv nektek.
2012. júl. 15. 17:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Szívből Gratulálok :)
2012. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!