Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 hete volt az utolsó menstru...

17 hete volt az utolsó menstruációm, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Március 8-13 között volt az utolsó menstruációm.

Párommal március végén voltunk együtt egyszer úgy,hogy nem volt otthon óvszer,ezért megszakítással csináltuk.

Április 29-én,és május 31-én csináltam tesztet.Mindkettő negatív lett.25-ös érzékenységű,gyógyszertárban vásárolt 5-6 euroért,tehát nem gagyi fajta.

Semmilyen terhességi tünetem(hányinger,hízás,rosszullét) nincsen,az utóbbi pár napban azonban véres folyást-pecsételő vérzést veszek észre magamon.Tampon nem kell,csak wc papíron látszik.


Nem mellesleg hormon problémáim vannak évek óta,télen egy egész komoly gyógyszer kúrán voltan túl.Sajnos,nem ez az első eset,hogy össze-vissza jön meg a menstruációm,de eddig két hónapnál tovább nem tartott kimaradás.

Áprilistól novemberig,így jelenleg is Gran Canarián vagyok idegenvezető,tehát nem Magyarországon tartózkodom.Patikában kaptam barátcserjét illetve más gyógynövényes készítményt,de nincsen hatása.Jövő hét csütörtökön végre van egy szabadnapon így el tudok menni egy nőgyógyászhoz,de sajnos nem sokat remélek:(

Szerintetek?

Lehetséges,hogy 19 hetes terhes vagyok és semmi tünetem nincs,és a tesztek negatívak?



#menstruáció #teszt #hormon #kimaradó vérzés
2012. júl. 15. 22:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem híztam,jó rám minden szoknya/nadrág.176 cm vagyok és 80kg,tehát nem Barbie baba,van rajtam egy kis felesleg
2012. júl. 15. 22:29
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben már rég elmentem volna nőgyógyászhoz,nem árt ha megnéz.Azért az már nagyon sok idő(17 hét),hogy ne menstruálj.Nem nagyon értek hozzá,mert nekem sosem volt ilyen gondom,de esetleg méhen kívül terhesség vagy ciszta vagy polip miatt nem maradhat el a mensi?Nézesd meg magad,sosem lehet tudni fő az egészség.:)

23hkkm

2012. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos,az utóbbi másfél hónapon olyan sűrű volt,hogy napi 15 órákat dolgoztam,ráadásul itt az orvos dolog sem olyan egyszerű.Először ide kell menni,aztán ide,stb..vagy lehet fizetni rendesen.

Én úgy tudom(olvastam),hogy a méhen kívüli terhességet is kimutatja a teszt,ez rajt volt a teszthez tartozó tájékoztató lapon is.

2 évvel ezelőtt volt egy kis polipon,de attól folyamatosan véreztem,tehát pont az ellenkezője.

Csütörtökön tudok dokihoz menni,remélem okosabb leszek.

Köszi a segítséget és gratulálok a babához!

2012. júl. 15. 22:35
 4/7 anonim ***** válasza:
A 19 hetes terhesség az majdnem félidő. Hidd el, feltűnne, hogy nem csak a bélmozgásokat érzed. :)
2012. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen menj el,már csak azért is,hogy megnyugodj...:)

Köszönjük.

Neked pedig sok sikert kívánok a babához,vagy ahhoz,hogy mindent rendben találjanak.

2012. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi nektek:)

Én is úgy gondolom,hogy feltűnne.Valószínűleg ismét hormonzavar lesz,így kezdhetem a Norcolut kúrámat újra..

2012. júl. 15. 22:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy mondod, valószínű hormonprobléma. A Norcolut csak meghozza a mensit, nem rendeződik.

Ha hazajössz, menj el endokrinológushoz, vizsgáltasd ki magad!

2012. júl. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!