Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek, ha cisztám van...

Szerintetek, ha cisztám van akkor teherbe tudok esni? Belefér azaz együttlét?

Figyelt kérdés

Volt peteérésem.Bár az ultrahangon azt mondták h tuti nem lesz.itt a görbém:

[link]


2012. júl. 16. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem az orvos azt mondta lehetek cisztával is terhes!bár attól függ milyen cisztád van!ha még 3-4 napig ilyen szépen fent marad a hőd tuti volt ovud!szerintem de csak én szerintem 13 napnál!!de majd a többi válaszoló megmondja pontosan!!
2012. júl. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
na pont a 13. napon voltam uh-n és ott mondták nincs érett tüszőm.Clostit szedtem,ez az első gyógyszermentes hónapom.
2012. júl. 16. 07:54
 3/9 anonim ***** válasza:
12 napnál ovu teszted pozi volt!és utána??vagy nem is teszteltél??
2012. júl. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de igen.Halványodott,másnap már nega volt.
2012. júl. 16. 08:09
 5/9 anonim ***** válasza:
lehetséges,hogy a doki nem látta??
2012. júl. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ebből a görbéből nem lehet megállapítani semmit:(

Ha uh-n nem láttak érett tüszőt, akkor valószínű nem is volt, az LH hormon termelődése nem egyenlő azzal, hogy van ovu.

2012. júl. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de felment a hőm,mindig így megy fel.
2012. júl. 16. 08:20
 8/9 A kérdező kommentje:
Énsem értem,h miért nem látták,de éreztem h volt tüszőrepim.Minden tünetem megvolt.És a hőm is felment.Hát várok 1-2 napot h fennt marad e.
2012. júl. 16. 08:21
 9/9 A kérdező kommentje:
Én a sotén voltam uh-n és nem nőgyógyász csinálta az uh-t.Ugyh azis megfordult a fejemben h vmi új vki lehetett akinek nincs nagy gyakorlata.
2012. júl. 16. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!