Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a nyákos folyás megjelenik...

Ha a nyákos folyás megjelenik ovu napján, akkor az előző napi (2-3 nappal azelőtti) kiskatonáknak van még esélye?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha jól értem ovu előtt 2-3 nappal tudtatok csak összebújni és ovu napján vagy azt követő nap nem. Nos, ebben az esetben van remény, hisz a "katonák" akár 3 ritkább esetben 5 napig is elélnek. Általában ezek a lányok, de nem feltétlenül!
2012. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a reménykeltő választ!


Így van, 2-3 nappal ovu előtt tudtunk csak együtt lenni, és ovu után 24 órával, ami gondolom még kevesebb esélyt hordoz, mint a 2-3 nappal ovu előtti alkalom.


Nem bánnám a kislányt, mert már van két kisfiú. :) Természetesen a harmadik kisfiút sem bánnám! :)

2012. júl. 16. 14:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak a folyásból gondolod az ovud? Mert a nyákos folyás nem kizárólag az ovu napján jellemző, hanem már előtte megjelenik.
2012. júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A tojásfehérjés egyszeri folyásra gondolok, vagy hogy szokták itt jellemezni. Legalábbis nekem egyszer szokott lenni egy hónapban, hasonló jelenséget még nem vettem észre.

Ebből gondolom az ovut, hőmérőzni meg ovu tesztet csinálni bevallom, nem szoktam.

2012. júl. 16. 16:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is egyszer szokott lenni, úgy értettem igazából, hogy az a folyás akár az ovu előtti napon is lehetett, szóval így az is benne van a pakliban, hogy csak másnap volt ovud. Nekem 2-3 napon keresztül szokott lenni, és ált. a 3. ilyen napon van az ovum.
2012. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azta! hogy az ember mindig tanul valamit! Nem gondoltam, hogy több napon át is lehet ilyen jelenség.

Hát, ha másnap volt ovu, akkor pont ovu napján voltunk együtt.

Fiaimnál aznap volt a nyákos folyás, amikor együtt voltunk, ebből gondoltam, hogy nekem aznap van ovum.

hát nyilván ez is bonyolultabb és változóbb, mint az ember képzeli.

2012. júl. 16. 16:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 3. válaszolóval. Nálam úgy szokott lenni, hogy kb. 2 napig van ilyen nyák, majd rá 1-2 napra ovu. Szóval nekem sem aznap jelentkezik, hanem előtte.
2012. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!

hát, ha később volt az ovu, akkor talán még jobbak az esélyek, meglátjuk.

2012. júl. 17. 11:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy a "nyákos" napon voltatok együtt és terhes lettél, nem jelenti azt feltétlenül, hogy aznap teherbe is estél. A hímivarsejtek több napig életképesek, szóval másnap vagy azután is teherbe eshettél, nem csak az együttlét napján.
2012. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem szintén 1-2 nappal ovu előtt van ez a fajta folyás,szóval vagyunk páran:)
2012. júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!