Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a hónapban 1-1 érett...

Ebben a hónapban 1-1 érett tüszőm volt mindkét petefészekben. Hogyan alakul ilyenkor a tüszőrepedés?

Figyelt kérdés
Még nem történt velem ilyen, általában csak egy tüszőm volt mindig az egyik petefészekben. Most mindkét oldaliban volt 1-1 érett tüsző, ezek egyszerre szabadulnak ki? Vagy csak az egyik lökődik ki, és a másik elsorvad? Valakivel történt már hasonló?
2012. júl. 16. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak az egyik reped meg, de lehet, hogy mindkettő. Közel egyidőben szabadulnak ki, de nem feltétlenül egyszerre. Ez a vizsgálat mikor volt? Nem mentél ill mész vissza kontrollra? Mert a sárgatestből lehetne látni, hogy megrepedt-e mindkettő.
2012. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A vizsgálat múlt hét csütörtökön volt, péntek este volt alhasi fájdalmam, szerintem akkor volt tüszőrepedés, de arra én is kíváncsi lennék, hogy kiszabadult-e mindkettő? Meddig érdemes visszamenni kontrollra? Ha esetleg szerdán vagy csütörtökön mennék, vagy valamikor a héten, az már késő lenne?
2012. júl. 16. 16:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem késő. Ha a héten visszamész, akkor szépen kell majd látniuk. A sárgatest elvben addig megmarad, amíg a következő menzesz meg nem jön, illetve előtte nem sokkal sorvad el. De ha sikeres volt a hónap, tehát létrejött terhesség, akkor megmarad utána is.
2012. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor megpróbálok visszamenni a héten!

Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :)

2012. júl. 16. 17:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen hónapokban van esély ikrekre...
2012. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, bár én annak is nagyon örülnék, ha a kettőből az egyik összejönne... :)
2012. júl. 18. 09:42
 7/9 anonim ***** válasza:

De jó neked :) Két tüsző is megérett.

Végül is mi lett az UH eredménye?

2012. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia,


Köszi az érdeklődést, végül nem tudtam visszamenni UH-ra, de sajnos megjött... :(

2012. aug. 1. 18:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, pedig olyan biztató volt!
2012. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!