Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoval, az a problemem, hogy...

Babocka kérdése:

Szoval, az a problemem, hogy csinaltam tesztet az egyik csil szep rozsaszin a masik pedig eleg halvany lett,9 napja kesik a menstruaciom. Az egyik mellem neha-neha faj is, Szerintetek mi van?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 05:46
 1/6 anonim ***** válasza:

csinálj képet róla és tedd fel légyszi

kepfeltoltes.hu


Így nehéz bármit is mondani.Mensi után 9 nappal nem szabadna már halványnak lennie.Rendszeres a mensid?Tuti 9 napja késik?

2012. júl. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Olyan 4 evvel ezelottig oxxe vixxa jot meg,de mostma pontosan mindig.Akkor csinalok masfajat ma es meglatom mi lesz.

Hasam is szok fajni egy csoppet.

2012. júl. 20. 06:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Dehát a halvány csík is csík. Majd napról napra erősebb lesz.

Vártad a babát?

2012. júl. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ugy voltunk vele,hogy nem vedekezunk jo ideje es amikor sikerul akkor sikerul.De nagyon orulnenk neki!
2012. júl. 20. 07:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor drukk nektek. Hátha egy másik teszt már erősebb csíkos lesz!
2012. júl. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Terhes vagyok valoban!7 hetes a mult heten korhazba voltam ,mert vereztem,de azt mondtak a 12-dik hetig elofordul.A baba pont a heteknek megfelelo nagysagu.
2012. aug. 21. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!