Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz körül normális, hogy...

Menzesz körül normális, hogy az ovulációs teszt pozitív? Úgy értem valós ovuláció nélkül, tehát akkortájt megemelkedik az lh. Szint?

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy halvány volt a tesztcsík, még nem jelenti, hogy pozitív a teszt.
2012. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem halvány volt,erőseb volt a kontrollnál!
2012. júl. 21. 08:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Normális. A ciklus végén emelkedik minimálisan az LH, de az is lehet, hogy már a HCG-t jelzi.

Ezt olvasgasd.


[link]

2012. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Nem hiszem,hogy terhes lennék,de akkor az magyarázat,hogy emelkedik az lh.ciklus végén..bárez már a ciklus 6-7.napja volt...
2012. júl. 21. 13:16
 5/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az már a következő ciklus eleje. :-)

Én elég sokszor éreztem ovu jellegű fájdalmat ciklus vége felé, egyszer kíváncsiságból lH teszteltem, és bizony pizitív volt. Kezdtem örülni, hogy talán sikerült a baba, mert kizártnak tartottam, hogy ilyen későn még egy peteérésem legyen, de sajnos megjött rendes időben, szóval sem baba, sem ovu nem volt akkor. Nem tudom miért van ez, de ezek szerint nem vagyok egyedül a ciklus végén emelkedő LH szintemmel. :-)

2012. júl. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!