Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Qupidó teszt pozitiv volt...

Qupidó teszt pozitiv volt első pisiből csűtörtökön. és ma első pisiből gabriel teszt negativ, vagyis fehér helye van ott de mintha halvány is lenne. Terhességi tűneteim minden megvan. és 43 napon vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
csinálj még egy tesztet vagy menj el dokihoz. igaz még semmit nem fog látni, de ha terhes vagy akkor annak a tényét már meg tudja állapítani
2012. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jubilee ***** válasza:
A Qupido teszt 10-es érzékenységű, a Gabriel meg 25-ös. Valószínűleg nagyon fiatal terhesség, és ezért nem mutatja a kevésbé érzékeny teszt.
2012. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.én is erregondoltam hogy a qupidó hamarabb mutatta ki.hány nap mulva mutasa ki a 25-ös érzékenységű teszt is pozitivat?
2012. júl. 21. 12:55
 4/4 Jubilee ***** válasza:
2 naponta emelkedik a HCG szintje a vérben. Ha ma teszteltél újra, akkor legközelebb hétfőn érdemes.
2012. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!