Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki ért az LH tesztekhez...

Ha valaki ért az LH tesztekhez (mellékelem a képet róluk), segítene?

Figyelt kérdés

[link]

A doki ezeket mondta ma de. az ultrahangon:

-Ezek a tüszők még nincsenek készen. (2 db 20 mm-es)

-Csinálja az Lh teszteket, ma vagy holnap pozitívnak kell lennie.

-Már a ma reggeli LH teszt is nagyon szép, szinte pozitív. (szerintem nagyon nem, majd megnézitek)

-A tüszőknek ma vagy holnap mindenképp meg kell repedniük.

Tök sok az ellentmondás! Pozitív LH teszt (amikor a kontrollcsík ugyanolyan erős mint a tesztcsík) után 36 órán belül van tüszőrepedés.

Tehát ha csak holnap lesz pozi, akkor csak később reped. De lehet hogy ma megreped este, akkor viszont hiába várok a pozi LH tesztre, mert az egyre halványodni fog, és akkor lekéssük a dolgot.

Apajelölt spermája elég gyászos minőségű, úgyhogy nem bízhatjuk a véletlenre, jókor kell együtt lenni, mert ha ma szex de csak holnap után reped a tüsző, akkor kevés lesz a cuccban a sperma. A következő lehet hogy az inszem, ezért is lenne nagyon fontos a mostani ciklus...

A kritikáktól kíméljetek meg kérlek, ez most tényleg fontos! Köszönöm!



2012. júl. 21. 18:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Tegnap nem teszteltél?


Csak mert a képen lévők alapján én azt mondanám, hogy tegnap volt pozitív (mert a ma délelőtti a legerősebb csík, és ma legyetek együtt.

A 20mm-es tüsző akár már meg is repedhetett.

2012. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Nem, ma reggel is csak önszorgalomból. A dokim tegnap még azt mondta az UH alapján, hogy vasárnap (holnap) ráérek elkezdeni a teszteket, de a ma délelőtti UH után azt mondta, napi 4-et csináljak, hogy le ne késsük....

Teljesen tanácstalan vagyok!

A tüszőim ma délelőtti méretei:

19.87mm

15.75mm

23.59mm

20.18mm

Állítólag a legnagyobb valószínűleg elöregszik mire kireped, a kicsi pedig nem biztos hogy beérik, tehát a kettő 20mm körülivel lehet számolni. Szerinted? Nyálkahártya: 8.8mm

2012. júl. 21. 18:55
 3/24 anonim ***** válasza:
ez még egyántalán nem pozitiv!!!
2012. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon nem pozitiv még!Söt ha reggel csinálod nem is jo!Este kell mindig és elöte minimum 2orát ne igyál!18körül csináld meg sajnálom de ez nagyon halvány minimum annyira kell erösnek lennie mint a másik csik!
2012. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azt mondta a dokim, napi 4-et csináljak, nehogy lekéssük. Nekem olyan mintha már halványodna, én attól félek hogy tegnap volt LH csúcs.
2012. júl. 21. 19:27
 6/24 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ahogy írtam, 2 lehetőség van: már megvolt tegnap a csúcs, mert reggeli a legerősebb (bár az sem erős), vagy még most kezd termelődni a hormon a szervezetedben.

Mindkét esetben legyetek együtt ma:)

2012. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom. Az előzőeket is az összehasonlítás miatt raktam fel, a multkorinál is inkább utánna volt ilyesmi, mint ma az 1.
2012. júl. 21. 19:35
 8/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Hőt is mérsz? akkor biztosan meg lehetne mondani, hogy volt-e már ovu.

2012. júl. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ha ez segít, nekem így néznek ki az ovulációs tesztjeim:

[link]

Az utolsó napon volt ovum, a hőm akkor ment fel.

2012. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nem, hőt (már) nem mérek. De ha ez a hónap sem jön össze, akkor újra fogok.

Köszi a fotókat; de nem lettem okosabb:) Talán ma egymásnak esünk, hiszen ha 72 óráig élnek a fiúk, akkor kitart keddig a sereg:)

2012. júl. 21. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!