Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van esély a...

Szerintetek van esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos babámat szoptatom (2-3 óránként)és 12. héten megjött a mensim. Utána a mesitől számított 12. napon nem védekeztünk, de csak 1x fordult elő így. Eddig nem izgultam, mert első babámnál 1 év után jött meg először a szülés után mert szoptattam, most valahogy nem vettem komolyan , hogy megjött. Ja és korábban rendszertelen volt a mensim.
2012. júl. 22. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
szia, szerintem lehetséges,bár azt mondják a szoptatás rontja az esélyét.De van ismerősöm akinek 3 hós volt a pici, szopizott is, és terhes lett.Most 26 hetes kismama, és az első több év próba után jött össze nem is gondolták hogy lehet ilyen.De útban van.Tesztelj sztem
2012. júl. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hú tényleg? Akkor ez izgi mégis..várok még egy hetet és ha nem jön meg veszek tesztet.
2012. júl. 23. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!