Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mi segítette a teherbees...

Kinek mi segítette a teherbeesést?

Figyelt kérdés

Sokan írják, hogy semmit nem kell szedni, inni, ha mindkét fél egészséges, akkor úgyis jön, amikor jönnie kell.

Ugyanakkor sokan írják, hogy nekik mik váltak be, érdekelne még pár kismama válasza, hátha segít..

Folsav, elevit, cickafark, ginseng, kinek mi vált be?


2012. júl. 22. 14:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
ima
2012. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Ha mindkét fél egészséges, szerintem minden ilyen "csodaszer" csak pénzkidobás. Nem szabad rágörcsölni, pozitívan kell gondolkodni! Én három hete szültem és semmi ilyen vackot nem szedtem.
2012. júl. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%

Önfeledt szeretkezés,telitalálatos volt!

Most már másodjára..

2012. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
eddig két hónap telt így el, hogy nem sikerült, pedig mindketten egészségesek vagyunk, vettem ovutesztet is, túlságosan rágörcsölök az a baj, igen. de nem tudok nem rá gondolni, és bele sem tudok gondolni milyen annak aki már két éve próbálkozik hiába.. :(
2012. júl. 22. 14:50
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Kettes vagyok: hagyd az ovutesztet, próbáljatok meg kikapcsolódni, pihenni. Nagyon nehéz, de állítsd át az agyadat, hogy ne erre gondolj állandóan. Lazulj el egy kicsit, ne azért bújj össze a pároddal, mert babát akartok, hanem azért, hogy vele legyél! NYUGI, akkor menni fog :D
2012. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A két hónap az semmi :) Nekünk a 11.hónapban jött össze, akkor már 3. hónapja ittam a cickafark+palástfű teákat. Aztán, hogy ez segített-e, vagy sem, nem fogom már megtudni. Viszont ezt is érdemes elolvasni:

[link]

Azt írja, hogy peteérés környéki együttlétből is 20% csak az esély, hogy megfogan a baba, és egy éven belül, peteérés körüli együttlétekból is csak 85% az esély, hogy terhes leszel.Szóval elvileg, mégha egészséges is a pár, tényleg "jön, ha jönni akar". Egyébként tudom, hogy nehéz várni, én is úgy voltam, hogy nem akartam azok táborába tartozni, akik küdzenek a babáért, hiszen fiatal vagyok, legjobb tudomásom szerint egészséges, férjem is. Viszont egy idő után rájössz, hogy sokmindent nem lehet tenni, nem rajtad múlik a dolog...(hacsak nincs gond és kezeltetni kell)

2012. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

köszönöm, elolvasom. :)

a cickafark+palástfűről eddig sok jót nem hallottam. azt írták a kismamák, hogy teljesen felborította a ciklusukat, tovább tartott a menstruáció, jobban véreztek stb.

A méhpempőről hallottam hogy nagyon jó, 28 napos kúrákat javasolnak,elvileg megvastagítja a méhfalat és ezáltal bizonyítottan csökkent a korai vetélések száma, mert jobban megtapad az embrió, dehát ugye 100 gramm 17ezer forint belőle.

Tudom, hogy a két hónap még semmi, de tényleg nagyon nehéz kivárni, és amikor megint negatív a teszted, utána jön még egy hónap várakozás...

Gratulálok neked! már megszületett a baba vagy úton van?:)

2012. júl. 22. 15:19
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én E-vitamint szedtem és az első honapban mikor 2 naponta szeretkeztünk egyből pozitiv lett a teszt mi 7 hónapot vártunk rá.
2012. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

gratulálok hozzá! :)

próbálok türelmes lenni de igencsak nehéz.

köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 22. 15:29
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Aki nem iszik eszik meg mindent,amit a babacsinálással egybekötnek,csak átadja magát a történéseknek,nem erőlteti a dolgokat,azt rögtön le kell pontozni.

Ennyire azért nem kell hangod adni a megkeseredettségnek......

2012. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!