Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. dpo-n a Clear blue kimutat...

11. dpo-n a Clear blue kimutatja ha baba van?

Figyelt kérdés
Pontosan tudom, hogy mikor volt a peteérésem, együtt is voltunk a párommal, így tudom, hogy ma vagyok a 10. dpo-n. Ha holnap reggel tesztelek, mondjuk Clear Blue-val (sok jót hallottam róla), akkor az már kimutatja, ha baba van?

2012. júl. 23. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 10-ik napon(két nappal a nemvárt előtt) kimutatta halványan. Sok sikert! 37hkm.
2012. júl. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Annyi kétség van bennem... Nagyon szeretném már tudni, mert úgy érzem, hogy baba van... Viszont nem akarok feleslegesen sem tesztelgetni... Szóval ez így hullámzik bennem! Van amikor azt mondom, hogy holnap reggel teszt (csak bírjam ki addig), máskor meg hogy várok még pár napot, hátha megjön! :)

Köszi! Majd megírom, hogy mi lett a vége! :)

Boldog babavárást Neked! Vagy inkább már könnyű szülést... nagyon a végén jársz már! :))

2012. júl. 23. 11:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen,nekem is 11.dpo-n mutatta ki.
2012. júl. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 10 dpo-n mutatta ki a normál Clearblue, majd másnap vettem egy digitálisat, és az délutáni vizeletből is kimutatta.
2012. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vettem tesztet, digitális sajnos nem volt, de legalább Clear blue! :) Holnap reggel megcsinálom, akkor leszek a 12. dpo-n! Szorítsatok! :)
2012. júl. 24. 15:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 14 dpo-n délutáni pisiből a digitális clearblue mutatta ki:)

5+4hkm

2012. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnos digitálisat nem kaptam, csak simát! :(

Gratulálok Neked!!!!

2012. júl. 25. 11:59
 8/9 A kérdező kommentje:
Volt egy kis időm, utánaolvastam a neten! A híg vizelet sajnos fals eredményt okozhat! Ez egy kis reményt ad! Holnap megpróbálom újra!! :)
2012. júl. 25. 12:49
 9/9 A kérdező kommentje:
Rossz helyre írtam... :)
2012. júl. 25. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!