Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonlabor! A 49. napon...

Naca81 kérdése:

Hormonlabor! A 49. napon voltam vérvételen, és ezek lettek az eredményeim: Prolactin: 403 mU/l, FSH: 4,1 U/L, LH: 15,19 U/L, Progreszteron: 1,1 nmol/l, Östradiol: 677 pmol/l, Testosteron: 3,2 nmol/l, Tsh: 1,523nU/l. Szerintetek milyen?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál megnézte az eredményeimet, de nem mondott semmit, csak hogy várjak még egy kicsit.10 napig Norcolutot szedtem, azóta eltelt 3 nap, de semmi. Zavar, hogy semmi jele a menzinek. Görbém lent. [link]
2012. júl. 23. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Furcsa... ha nem lenne ennyire alacsony a progeszteronod, azt mondanám, hogy a 49. napon talán volt ovud, ilyen értékkel viszont tuti nem volt.

Tesztoszeronod magas..

PCOs-re vizsgáltak már?

2012. júl. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jajj bocsánat, most láttam, hogy a 49. napon mérték ezt az alacsony progeszteront. Follikuláris fázisban stimmel ez az érték, azóta lehetett ovud, és lehet hogy 14 napra rá lesz már valami...

Még egyszer bocsánat, hogy benéztem...

2012. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ. PCO-ra még nem vizsgáltak. Kicsit furcsáltam, hogy a doki nem mondott rá semmit.
2012. júl. 23. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!