Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napig azonos volt az ébredés...

3 napig azonos volt az ébredési hőm. Babát szeretnék remélem tudtok nekem egy kicsit segíteni?! többi lent.

Figyelt kérdés
3 napig azonos volt az ébredési hőm 36,5. majd tegnap a hasamnál bal oldalon lent görcsölgetett kb egy 20 percig majd este együtt is voltunk...de olyan volt mintha kicsit fájt volna a hasamnál amikor együtt voltunk...ma viszont lement a hőm 36,3 a ciklus szerint ma van peteérésem...de mensi utáni 7.napban vagyok...bár sose volt rendszeres a mensim....
2012. júl. 25. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:

nem ezt annyira túlreagálni

2 naponta legyetek együtt most ha meg peteérésed van főleg.

nem kell agyalni ezen a hődolgon

legyetek annyiszor és úgy együtt ahogy szeretnétek

de 2 -3 naponta bőven elég az együttlét hiszen a kiskatonák 3 napig is elélnek odabent.


szóval csak nyugodtan, ez nem gyorsvonat, érezzétek jól magatokat :)

2012. júl. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)nem vagyok rágörcsölve..:)csak ez a hőmérőzés.... :) első hőmérőzésem...:)így mindennap nézem...mert cisztáim is vannak.... nem pcos vagyok csak pco jellegű...doki mondta...
2012. júl. 25. 08:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti ,hogy most van peteérésed,nekem is ilyen tünetei szoktak lenni.
2012. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!