Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebből még baba?

Lehet ebből még baba?

Figyelt kérdés
Ma van a nem várt,már tegnap is volt minimális barnázás,ma meg rózsaszínű vérzés,de csak annyi,hogy a papíron látom,a betéten nem is.Fáradékony vagyok,émelygek,ideges vagyok,szúrkál a hasam,nem görcsöl,mint szokott.Már ez a 6. hónapunk,mióta próbálkozunk.
2012. júl. 25. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet baba, de kezdődő menzesz is. Mondhatni 50-50 az állás. Drukkolok! +++
2012. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi,nagyon boldog lennék.mikor megláttam a vért,bőgve jöttem ki,de már egyre jobban meggyőzöm magam,hogy mégis talán.....
2012. júl. 25. 17:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak attól van a barnázás,mert a szervezeted emlékszik rá,hogy most kellene megjönnie.Egyébként nekem első terhességemnél első hónapba megjött rendesen.Az jó jel,ha nem görcsölsz,és émelyegsz!Mikor készülsz tesztelni?

egyébként az nem jo ha szurkál a hasad.minnél elöbb menny orvoshoz,hátha méhenkívülid van.

2012. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom,még 2-3 napot várok,lehet aztán hogy addig meg is jön:(Nem olyan nagy éles szúrkákra kell gondolni,csak pici,aprók.nem hiszem hogy baj van.Második babánkat tervezzük,az elsőnél is megjött,2 napig rendes mennyiségű vérzésem volt,akkor is nagyon elkenődtem,ma már 2és fél éves:)Remény hal meg utoljára:)))
2012. júl. 25. 17:20
 5/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


ez az en kerdesem volt tegnap.... nekem aztan ugymegjott mint a huzat....

:( pedig en is remenykedtem....a barnazas nem jo jel...en mar rajottem....

tegnap vettemegy tesztet is..mondom holnap reggel megcsinalom,ahha....este 10 orakor meg is jott....jo mondom sporoltam egy tesztet.....

2012. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem még mindig csak minimális barnázásom,van,ami émelygéssel,rettenetes fáradsággal társul,néha feszül a méhem körül kicsit.Nem tudom....mi ugye már fél éve rajta vagyunk a dolgon,múlt hónapban is észleltem pár tünetet,mint bebizonyosodott,csak pszichésen:(Én még mindig bízom...
2012. júl. 26. 10:20
 7/12 anonim ***** válasza:

mikor tesztelesz kulonben? mar kivancsi vagyok :)

de jo lenne ha legalabb neked osszejonne...

irdd mar meg legyszi a teszt eredmenyet :))) szerintem mar kimutatna.... :)

+__+

2012. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,délutántól ismét volt vér is,nem tudom mi van,ez a bizonytalanság kikészít!Ha holnap sem jön meg a rendes menzim,veszek egy tesztet,és írok.El vagyok keseredve:(
2012. júl. 26. 19:15
 9/12 anonim ***** válasza:

:( ó hát a vér az nem valami jó már :(((

de ki tudja...sokaknak van olyan hogy megjön még...

de azért ne éldd bele magad,annál rosszabb :S

azért tesztet csinálj,ne félj megcsinálni,tudom hogy nehéz mert én sem "mertem" tesztelni,dehát az eredményen sajnos nem változtat.. :s

holnap nézem, hátha írsz hogy poziiii :))))

2012. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azóta sem volt semmi vérzés,sőt a barnázás is alig észrevehető.Beleélni nem fogom magam,csak bízok.Kisfiamnál rendesen menstruáltam 2 napig,csak rövidnek találtam,és elmentem dokihoz,aki közölte hogy terhes vagyok.Ott is barnáztam a 4 hóig.Tudom hogy nem jó,de szerencsére nem lett baj.Holnap tesztelek,vagy még várjak 1-2 napot?
2012. júl. 26. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!