Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakivel történt már olyan...

Valakivel történt már olyan hogy a vérvételnél a hcg tévedett és mégis terhes volt?

Figyelt kérdés

Én nagyon reménykedem benne, h a hétfői laborleletem tévedés volt. Vagy épp a kicsim nm mutatható még ki. Bár a mensesem 1,5 hete késik, feszül a mellem, nagyon kívánom a kólát... az eddig is megvolt h szerettem ittam, de most 1xerűen megveszek érte... Sokat alszom stb.... Segítsetek :P

Puszi és szép napot mindenkinek.


2012. júl. 26. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon hiszem, hogy téved. Ha már ilyen tüneteid vannak, és terhesség okozza, akkor kellett volna legyen HCG a véredben. Mennyi lett az eredmény?
2012. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag kizárt. Az első pár napban a hcg értéke kétnaponta duplázódik. A 40 napon nekem 1000 felett volt.
2012. júl. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.20 volt a hcg-m.

Olvastam olyat h egy hölgynek menses kimaradása után csináltak vérvételt és akkor még neki sem mutatta ki elment a rákövetkező hétre ismét és az már kimutatta. Nincs olyan h vlakinek nehezebben jelentkezik a hormon?

2012. júl. 26. 13:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen csak akkor lehetséges, ha később fogant a baba, és nem akkor mikor "kellett volna". Tehát eltolódott a peteérés. Ha létrejön terhesség, megtörténik a beágyazódás, akkor termel HCG-t a szervezet. Felesleges ilyen csodatörténeteket olvasni, és ezáltal hamis illúziókba ringatni magad.
2012. júl. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva jártam! Elmentem vérvételre és 7000 lett a hcm!Boldog voltam,mert babát szeretnénk!Másnap elmentem a nődokihoz és kiderült,hogy nem vagyok terhes,csak rossz volt az automata,ami a vért vizsgálta.Szóval engem jól átvertek!Persze az itthoni terhességi tesztem mind negatív lett.
2012. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A vérvétel a legbiztosabb módja, hogy megállapítság, hogy terhes vagy-e. Ha nem mutatja ki a terhességi teszt és uh-n sem látszik semmi, akkor a vérvételből biztosat tudnak mondani. Ha a menzesz kimaradása után 1,5 héttel mentél, az már majdnem 6 hetes terhesség, egészen biztosan kimutatta volna, valami más miatt késik a menzeszed, sajnálom!
2012. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az lehet h késöbb fogant a baba... Mert a mult havi mensesem is 3 napot késett illetve az előzö havi is 3 napot.

Nem tudom, de nagyon szeretnék babust. A nődokim megvizsgált mult7 pénteken UH-val akkor annyit mondott h. meg van vastagodva a méhnyálkahártyám. Ami attól is lehet h megjön ill. atól is h. nem. Hát ezidáig nem jött meg.... :$

2012. júl. 26. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:
jesszusom, nyugodj mar bele hogy a vervetel nem teved, ennyi keses utan meg plane,megha kesobb volt a peteeresed, mar akkor is boven ki kellett volna mutassa. a tuneteid lehetnek siman pms tunetek, nekem is egyszer kimaradt egy honapra, minden bajom volt, csak epp terhes nem voltam. ha vastag a nykahartyad, akkor lassan le fog valni, es jon a mensi, pont. nem kell ezt tulmagyarazni.
2012. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy tévedne!

Ez a legbiztosabb módja a terhesség korai szakaszának kimutatására!

2012. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!