Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet nem tudja meg mondani...

Lehet nem tudja meg mondani mi ez? Bal ovariumban 27*32 mm-es echomentes képlet vagy cysta?

Figyelt kérdés
Voltam ma hasi UH-n, de nem nógyógyásznál, hanem belgyógyásznál, csak megnézett mindent. ő nem tudta, hogy próbálkozunk a babával (nem akartam mondani neki, mert ismerős)és ezt látta. Kérdezte, hogy hol tartok a ciklsomban, mondtam, hogy kb. 4 nap múlva kellene megjönnie (persze nem szeretném). Nem lehet, hogy ez baba lesz? Két hónapja voltam nőgyógyásznál, ott minden oké volt
2012. júl. 26. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy babát látott, hiszen az ovarium a petefészked. A baba nem ott lenne. Persze ettől még simán lehet baba, csak uh-on nem ezt látta, az biztos.
2012. júl. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2012. júl. 26. 15:01
 3/9 A kérdező kommentje:
és ebből lehet nagyobb baj? még sosem volt ilyenem
2012. júl. 26. 15:03
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem ott a valaszolo hatalmas hulyeseget irt, mert nem a petefeszekbe agyazodik be a baba, jesszusom. ez a valami amit lathatott a sargatest lehetett, ami tuszoeres utan, miutan a pete kiszabadul a tuszobol, sargatestte alakul, ez termeli a progeszteront, es ha letrejott a terhesseg, ez taplalja a babat, kb a 12. hetig, amig a mehlepeny at nem veszi a feladatat, amennyiben a terhesseg nem jon letre, elsorvad, es a mensivel kiurul. szoval ebbol meg korai barmire is kovetkeztetni, ki kell varni a 2 napot. mindenesetre drukkolok.
2012. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen, ezért vágtam be, mert érdekes volt a válasz.de ettől még eshetek teherbe?
2012. júl. 26. 17:59
 6/9 anonim ***** válasza:
miert ne eshetnel teherbe? nem ertem a kerdesedet. az a kerdeses, hogy most terhes vagy e, de az mindenkepp nagyon jo jel, hogy ott a sargatest, mert ezekszerint volt peteeresed, ami ugye feltetele a teherbeesesnek.
2012. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de ez a doki nem sárgatestet mondott, de mondom, nem is nőgyógyász és nem úgy vizsgált. múltkor, amikor voltam nőgyógyásznál ugyanígy a mensi előtt pár nappal, azt mondta, sárgatest. akkor most is van ott?
2012. júl. 26. 19:41
 8/9 anonim ***** válasza:
az minden honapban ott van peteeres utantol.egeszen mensiig, vagy ha letrejott a terhesseg kb a 12. hetig. ez az a tuszo, amibol a pete kiszabadul. de ez nem ugyanaz amit a mult honapban latott, hanem mar az ehavi. remelem erted mar.
2012. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm.múltkor a nőgyògyász így mondta el, de ez az orvos meg tök másgogy mondta el, gondolom,mert nem nőgyógyász.köszönöm mégegyszer.
2012. júl. 26. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!