Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt napja után 1 nappal...

Nem várt napja után 1 nappal teszteltem pozitívat, azóta 5 nap telt el, több tesztet is csináltam, de még mindig nem olyan erősek a csíkok. Lehet mégse vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Az jellemzőbb, hogy annyira korai a terhesség, hogy nem mutatja ki, mint az, hogy pozitív, de mégsem vagy terhes.


A legjobb, ha lassan felkeresel egy nőgyógyászt, és elújságolod neki, hogy a vérzésed egy hete késik, és teszteltél egy pozitívat.

A beágyazódás után (még kb. egy hét) sokkal magasabb lesz a hormonszinted.

2012. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugyanígy voltam már kétszer is és sajnos elmentek a babák:(a doki szerint lassan fejlodott és gyengén tapadt meg:(
2012. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Szerintem is látogass meg egy nőgyógyászt, de az első válaszadó nem jól írta a beágyazódás már megvolt különben nem lenne pozi a teszt.

Én szombaton teszteltem és már akkor szép kivehető csíkom volt, ami hétfőre láthatóan erősödött. Mára nem vártam.

2012. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A gyenge pozitív is pozitív. Olyan nincs, hogy csak kicsit vagy terhes :)

Gratulálok! Boldog babavárást!

2012. júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) De most megijedtem...lehet elvetéltem? Egyik válaszadó írta lehet azért halvány...
2012. júl. 26. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:
úúútálom, amikor így elkeserítik az embert! nekem sem erősödik olyan ütemben a tesztem, ahogy azt gondoltam volna... most parázhatok, hogy elvetélek... :S nagyon félek :(
2012. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó és kedves kérdező!

Mindenkinek más ütemben termelődik a hcg emiatt, ne kezdjetek el idegeskedni, mert azzal csak ártotok. Van akinek ki se mutatja csak nem várt után 1-2 héttel.

2012. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!