Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két pozitív terhességi teszt...

Két pozitív terhességi teszt és emelkedett HCG vértesztem van kb 5 hetes terhességem lehet ma az UH. Nem mutatott konkrétan terhességet csak 6 mm-es deciduának megfelelő nyhh-t, szerintetek? Volt már két sikertelen beültetésem

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az a 6 mm a méhnyálkahártya lenne? Ha igen, ne ijedj meg, nekem 5 mm-t mértek amikor 4+5 hetes voltam. Ma már 10 hónapos nagyfiú
2012. júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem 11mm a Nyhh majd rá 2 hétre 3mm baba, majd rá 2 hétre 21 baba
2012. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21mm baba
2012. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hú, erre nem merek semmit írni csak azt, hogy tiszta szívemből kívánom, hogy terhesség legyen!

Ennyi beültetés (és gondolom többéves várakozás után) megérdemlitek.


Mi több mint két éve várjuk.

29/N

2012. júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Tutira baba van a dologban, vérteszt is igazolta.

Valószínű kisebb a terheséged azért nem látni uh-n.

Minden jót kívánok, most már vigyázz rá nagyon!:)

2012. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszaitokat, nagyon várnánk a pici babát és olyan hihetetlen lenne ezek után ha spontán teherbe esnék de orvosom azt mondta csodák még vannak ,most remélünk
2012. júl. 27. 16:04
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért majd írd meg mi lett!:))

Mikor kell menned legközelebb dokihoz?

2012. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nah ehez társul hogy a doki talált egy polipot a méhszájamon azt mondta az vérzik mióta megvizsgált erősödött a vérzés,de nem rendszeres.találtunk egy másik orvost akinek 4D.s uh.ja van próbálok elmenni hozzá mert úgy érzem nem normális ez a 3 hete fennálló vérezgetés
2012. júl. 30. 06:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Juj, nagyon sajnálom, sok nőnek a terhesség alatt jön ki a polip, de bízzunk a legjobbakban, ez már műtéttel eltávolítható terhesség alatt is.:(((
2012. júl. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Az egyik barátnőm évekig próbálkozott a férjével, hogy baba legyen. Nem jött össze. Jártak lombikra, úgy lettek az ikrek, ma már 9 évesek. Elvált. Az új férjével pedig spontán megfogant a baba. Szóval, szerintem ne add fel, szurkolok, és kérlek HIGGY MAGADBAN! HIGGY MAGATOKBAN! HIGGY ABBAN, HOGY MEGLESZ A BABA!

Szurkolok Nektek!

2012. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!