Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ikreket várok gyorsabban...

Ha ikreket várok gyorsabban nő a terhességi hormonom? Hamarabb csinálhatok terhességi tesztet mint 1 babánál?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szeretném tudni, hogy ha ikreket várok (még nem tudni de a családomban mindenkinek ikrei születtek) hamarabb kimutatja a terhességi teszt a pozitívat? Vagy ez nem ettől függ?
2012. júl. 27. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem biztos, de lehetséges. Ikrekkel is csak beágyazódás után mutatható ki, ez 7-10 nap az aktus után.
2012. júl. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2012. júl. 27. 11:05
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem mutatja ki hamarabb, én voltam ikrekkel terhes.de viszont a beágyazódás után több hcg termelődik mint egy "átlagos"terhességnél.
2012. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

1 héttel elelőtt volt kb. itt egy kérdés, (és ha olvassa esetleg az irója elnézést, hogy "megjelentetem", de szerintem tanulságos) hogy szegénykém már teljesen kivolt, hogy pozi tesztek után, uh a doki nem lát semmit, a hcg-je meg rohamosan növekszik. (a hcg-t mutatja ki a teszt , ez a terhességi hormon).

Már kórházból írogatott, h még nincs semmi, sem méhen belül, se kivül, a hcg viszont rohamosan nő...Hát hol a baba??

ÉS akkor pár nap múltán látták meg a dokik, hogy bezony két baba ágyazódott be!!

Szóval a teszt igenis hamarabb kimutathatja!

Az másik kérdés, hogyha a "családban mkinek ikrei születtek", attól nem biztos, hogy neked is Kérdező :) Van hogy pont az ellentétje igaz, h senkinek nem volt iker, és mégis az lesz!:)

De ettől függetlenül lehetnek ikreid, csak ne éld bele magad 100%osan :)

2012. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen, hamarabb kimutathatja. Mármint akkor is a beágyazódás után, de míg egy nem ikres 11. dpo-n még lehet, hogy negatívat tesztel, addig egy ikres már pozitívat.
2012. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.Persze nem biztos, hogy ikreim lesznek csak reménykedek :)
2012. júl. 27. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!