Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha 14-én volt...

Lehetek terhes ha 14-én volt peteérésem,15-én voltam együtt a párommal?

Figyelt kérdés

Az igazság az hogy kiváncsi lennék a tapasztalataitokra, 14-én volt peteérésem, 15-én voltam együtt a párommal (nem védekezünk egy ideje, szeretnénk babát,még nincsen), most 27-e van és pár napja úgy fáj a mellem, reggelente tök fáradtan kelek, kívánom az édeset nagyon:) főleg a vaniliás cuccokat:)))

Mi a véleményetek? lehetek terhes ???:) Nagyon Örülnék de nem merem beleélni magam.Viszont tényleg ez a fáradság/fáradékonyság ez nem szokott lenni még mensi előtt sem!

Válaszaitokat előre is köszönöm



#terhesség #tünet #fáradékonyság #mellfeszülés és fájdalom.
2012. júl. 27. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Esélyes,a cicfájdalom pláne jó jel, anya szerint az az első..:) Szurkolok nektek,ha biztosat tudsz,írj!
2012. júl. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van esély rá,de a tünetek még túl koraiak lennének. Azokat inkább beleéled..
2012. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát nagyon jó lenne tényleg ha ez igaz lenne, várok még mert majd csak hétvégére várom a mensit, és ha megjön akkor nyílván vaklárma volt,:(, de ha nem jövőhéten csinálok egy tesztet. :))

Köszönöm a válaszokat.

2012. júl. 27. 12:06
 4/7 A kérdező kommentje:
Amint tudok valami biztosat, megírom :)
2012. júl. 27. 12:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Remélem ennyi még nem a terhesség jele, mert a cicm nekem is fáj pár napja, de gyereket a hátam közepére se...mjuk védekezünk, de ki tudja... semmi sem 100%. Alku: én drukkolok h terhes legyél, te pedig drukkolj h ne legyek :D
2012. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oké szurkolok neked hogy ne legyen még bébi.

Bár én úgy tudom hogy a mell feszülés lehet a mensi jele is, csak nekem most annyira kellemetlen hogy nem bírok ráfeküdni, még a ruha anyagát is nehezen viselem el magamon!

Ez viszont számomra szokatlan mert igy nem szokott fájni előtte.na meg ez a fáradékonyság. MInden nap időben lefekszem... és már pár napja minden reggel elalszok, alig birok felkelni, mert fáradtabbnak érzem magam mint este voltam amikor ágyba kerültem.

2012. júl. 27. 15:08
 7/7 CSABA LÁSZLÓ válasza:
Terhes teszt Feltétlen javallott.
2012. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!