Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tej jön a mellemből, nyomásra?...

Tej jön a mellemből, nyomásra? Befolyásolja a teherbeesést?

Figyelt kérdés

Azt mondjátok majd nem vagyok normális...lassan 2 éve fennálló probléma, akkor voltam terhességmegszakításon és azóta van. Lehet semmi köze a 2 dolognak, ezt nem tudom.

Azóta is van nyomásra jön fehér meg átlátszó is a bimbóból.


Ez befolyásolhatja a terhességet vagyis a teherbeesést? Teherbe eshetek ettől? Mert magas prolaktin szintet jelent a tej (ha jól olvastam).


2012. júl. 30. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
igen magas prolargin szint elöidéz ilyet keresd fel nögyógyászod, hormonvizsgálat tabi
2012. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, jól olvastad. Miért hanyagoltad el ennyire magadat? Már régen túllehetnél az endokrinológiai vizsgálatokon, és gyógyszerezésen. Menj el a háziorvoshoz, ő ad beutalót. Csinálnak vérvételt, és megbeszélitek az orvossal a további kezelést.
2012. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi így lesz...és a teherbeesésre van hatása? Viszonylag pontos 27-28 napos ciklusaim vannak.
2012. júl. 30. 13:41
 4/8 anonim ***** válasza:
mivel még nem sikerült teherbe esni szerinted van hatással?
2012. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kevés az esély a teherbeesésre, mivel a hormonjaid nem működnek rendesen. Mindenképp ki kell vizsgáltatnod magad és kezelni is fognak. Utána jöhet a terhesség ;)
2012. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kevés rá az esély, de a barátnőm is járt így -igaz ő csak egy ciklusban- és aztán pár hónapra rá kismama lett. Azért tényleg menj el endokrinológushoz. Én is járok, progihiányom van.

Nehezen vettem rá magam hogy elmenjek, és sokáig bántam annó hogy miért húztam el ennyire:)

Viszonylag hamar rendberak:)

2012. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Van egy ovis gyerekem, de amikor vele estem teherbe semmi efféle nem volt. Aztán volt egy terhességmegszakításom és utána jött ez a tejszivárgás. Nem tudom köze lehet e ahhoz, de lehet emiatt nem megy a lefogyás (nincs nagy súlyfeleslegem, 6-7 kiló) sem.

Ki fogom vizsgáltatni magam. Köszönöm.

2012. júl. 30. 14:58
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló gondom van. ki is derült, hogy pajzsmirigy problémaim vannak, ez is közrejátszik?
2012. júl. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!