Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja barnás, rózsaszines...

3 napja barnás, rózsaszines folyásom van, a hőm 37 fok 3 nap múlva kellene megjönnie. De tegnap este történt valami lehetek terhes?

Figyelt kérdés
a párommal tegnap este szeretkeztünk, és éjjel véreztem amikor elmentem wc-re meg most reggel is. remélem nem azt jelenti hogy megfog jönni mert nagyon szeretnék babát, a terhességi tünetek megvannak, hányinger, hasfájás, mellduzzadás

2012. júl. 31. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, aztán végül megjött. Szerintem neked is megjött.
2012. júl. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak azért nem értem mert nem szokott barna folyásom lenni, és ez a vérzés is inkább sötétbarna sűrű, meg nekem napra pontosan jön meg mindig
2012. júl. 31. 08:32
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes, a peteérésed elvileg hamarabb volt, de sok sikert, és hátha :)
2012. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha vérzel, akkor nem hsiezm, hogy terhes vagy. Meg fog jönni. Amúgyis, amíg nem jön meg, adig a 37 normális, nekem a menzesz 1. vagy 2. napjáig magas szokott lenni. Hányinger, hányás legfeljebb az idegességtől lehet, mert azok a terhesség 5-6. hete előtt nem jelentkeznek. Próbáld meg nem átverni saját magadat, hogy aztán az egész világot hibáztasd!!!

Biztos vagyok benne, hogy skerülni fog, de szerintem ez most nem az!

2012. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A terhesség tünetei nem jelentkeznek másnapra és a vérzés egyértelműen annak a jele, hogy megjött. Hányinger, hasfájás, mellduzzadás lehetne a menstruáció tünetei is, meg simán idegességtől is lehet.
2012. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alexandra8803 ***** válasza:
Ha 3 napja barnázol és tegnap voltatok együtt, akkor biztos nem baba miatt van! De ne keseredj, barátnőm a mensi alatt volt együtt a párjával, és akkor esett teherbe!
2012. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!