Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek ciszta mellett...

Petefészek ciszta mellett tervezhetünk babát?

Figyelt kérdés
A párommal kisbabát szeretnénk, ezért elmentem nőgyógyászati vizsgálatra ahol kiderült hogy van egy 4 cm es petefészek cisztám. Azt mondta h 3 hónap múlva menjek vissza.Addig próbálkozzunk vagy ne? árthat a ciszta a magzatnak?okozhat születési rendellenességet?

2012. júl. 31. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem 9*12 cm-es cisztám volt és teherbe estem

utána már fel is szívódott a ciszta a kisbaba meg már 9 hónapos tökéletesen egészséges

sok sikert nektek is

2012. júl. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor derült ki, hogy 3*6 cm-s petefészekcisztám van, mikor már terhes voltam. Először azt hitte az orvos, hogy méhen kívüli terhességem van. Aztán kiderült, hogy nem. A babát ez semmiben sem károsítja. Nekem szülés után nem tűnt el, sőt nőtt.
2012. aug. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy 5 cm-es cisztám van,ősszel műtenek vele.Azt mondta az orvosom,hogy mielőtt babát terveznék mindenképp ki kell venni,addig semmiképp ne várjunk míg teherbe esek,mert gond lehet.
2012. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekesek az orvosok... Az én orvosom azt mondta, hogy nem okoz gondot a babának a ciszta, max. a hormonokba zavarhat bele, de az sem törvényszerű. Szóval lehetek terhes mellette. Mondjuk, nem akar összejönni...:( Nekem 5.5 X 4 cm
2012. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 VCamiMyra ***** válasza:
Nekem mindket oldali petefeszkem cisztas es nem csak egy üldögél rajta bar csak egy lenne mint neked .siman lehetsz terhes nekem mar azt mondtak hogy nem tud megérni a pete mert elnyomják a ciszták az mar gázosabb helyzet én nem aggodnek
2016. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szisztok nekem most derült ki hogy mindkét oldalon vagy csisztám. Hétfőn kell mennem IOTA-ultrahangra aztán valamikor műtik. Nagyon szeretnénk babát de nem akar össze jönni. Tanácstalan vagyok hogy mit tehetnék hogy össze jöjjön!?
2022. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!