Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sokáig pl:2 évig nem...

Ha sokáig pl:2 évig nem szexeltem senkivel, de most van barátom szexeltünk de nem ment el bennem. Terheséég lehetséges így?

Figyelt kérdés

2012. aug. 1. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert tudniillik csak 3 évnyi szexmentesség esetében nem lenne lehetséges..
2012. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Most őszintén, hány éves vagy?
2012. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
31
2012. aug. 1. 19:37
 4/8 A kérdező kommentje:
én nem tudom mi az igazság,de én úgy tudom minél tovább nem szexelsz annál nagyobb az esélye a teherbeesésnek
2012. aug. 1. 19:39
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem befolyásolja a terhességet hogy mikor szexeltél utoljára
2012. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mire alapozzátok ezt a "3 év után" dolgot? Mert akkor mi történik? Szerintem attól még a tested ugyanúgy működik, ha rendszeresen megjött, akkor meg pláne. (na jó mondjuk attól még lehet, hogy peteérésed nem volt, de az nem azért mert nem szexeltél)
2012. aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ezt a 3 éves dolgot csak hülyeségből írta valaki, merthogy a 2 éves is baromság...
2012. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha valaki babát akar, akkor a ciklus megfelelő napjain kell együtt lenni, a peteérés idején, a 14. nap körül, ez pár nap. Na most azt mondják, hogy ne szexeljünk minden nap, inkább kétnaponta mert akkor lesz elegendő spermium az ondóváladékban.
2012. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!