Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba a fájás oka vagy sem?!

Playmate kérdése:

Baba a fájás oka vagy sem?!

Figyelt kérdés
Már 2 éve nem szedek gyógyszert, azóta úgy vagyunk a párommal ha jönni akar jöhet a baba. A mensim elég rendszertelen, de az utóbbi két hónapban nagyon gyenge volt és fura ez egy kicsit mert nem szokott ilyen lenni. Ezen kívül napok óta fájlalom a bal petefészkem is. Olvastam már annyi mindent, de szerintetek érdemes tesztelnem, lehet baba a fájás oka?

2012. aug. 3. 04:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet oka, de végül is egy tesztel nem vesztesz sokat, csak ne éld bele magad.:)
2012. aug. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A petefészekfájdalom leginkább peteérésre utal, nem terhességre. Persze ellőhetsz egy tesztet, de szerintem nem vagy terhes.
2012. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hannkah ***** válasza:
Orvosnál voltál már azóta mióta abbahagytad a gyógyszert? Szerintem lehet ciszta, hormonzavar is, gyulladás, peteérés, olvastam már olyat is, hogy beágyazódáskor fájt valakinek a petefészke. Te tudod, hogy mikor adtatok okot rá, hogy esetleg teherbe ess, ha attól kezdve már eltelt két hét, akkor van értelme szerintem tesztelni, ha negatív attól még lehet baba, de én a helyedben felkeresnék egy orvost. Ha pozitív, akkor meg szintén orvos! :)
2012. aug. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!