Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért írnak ekkora hülyeséget...

Miért írnak ekkora hülyeséget nők, hogy "volt menzeszem, de lehetek terhes ugye"?

Figyelt kérdés
Bocsi, de az ilyen kérdés kiakaszt. Meg hogy volt négy napig menzesz, aztán csináltam két pozítív tesztet. Orvos mondta, hogy a vérzés a legrosszabb, ha valaki terhes, és nincs olyan hogy jó pár napig megvan. Könyörgöm...ennyire bolond, hogy lehet egy nő?? Szerintem a teszteket is csak beképzelik, mert annyira akarják a babát. Nem egy ilyen esetről hallottam.
2009. júl. 18. 21:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos vannak ilyen sötét emberek. Csoda hogy a számítógépet be tudja kapcsolni és használni... ez rejtély számomra is.
2009. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egy kicsit még tanulmányozzátok a szülészeti könyveket! Akkor is lehet terhes valaki, ha megjön neki. Barátnőmnek 4 hónapig megvolt a menzesze rendesen, úgy hogy terhes volt közben. Ja, és mindkét gyerekével!
2009. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Rendesen tuti nem. Max egy-két csepp, de akkor is vetélés-veszély állhatott fenn. NEm egy orvost kérdeztem már meg a témában. Azt mondta mind ilyen nagyon ritka és az esetek 90%-ban nem is marad meg a baba.
2009. júl. 18. 21:32
 4/26 Kathrin01 ***** válasza:
100%
Mondjuk én már hallottam olyat, hogy álmenstruációja volt valakinek és csak később derült ki, hogy terhes.
2009. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőm végig mensizett a 4. terhessége alatt,minden rendben volt a babával is és vele is!Van ilyen!!!Egy barátnőm is mensizett,azt hitte elment a baba de az uh-on kiderült,hogy megvan!És a doki szerint semmi gond !
2009. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Hogy lehet hogy leválik a méhfal és van menzesze valakinek, ha a méhfalba ágyazódott be a pete is?
2009. júl. 18. 21:34
 7/26 anonim ***** válasza:
68%
Oké lányok, de normál esetben ilyen nincs. Az hogy 100-ból 1 az egy dolog... Mindig van kivétel. Szerintem a kérdező általában értette.
2009. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Igen, általánosan :) Csak azt mondom, aki vérzik, ott valami nincs rendben. Jobb elmenni dokihoz.Úgy tudom a "kézikönyvek" is ezt tanácsolják. Amúgy az nem is menzi terhesség alatt. Vetélés-gyanus vérzés a szakneve ha jól tudom. :)
2009. júl. 18. 21:44
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Én a 2. vagyok. Általában azért ez a változat sem ritka, hogy valaki menstruál terhesség alatt! Nemcsak a barátnőm két terhességéről tudok, tudok másról is, csak azokat azért nem írtam, mert nem ismerem őket, és csak "hallomásból" hallottam, hogy ők is úgy voltak terhesek. De a barátnőm két terhességét így kísértük végig.


Mindig azt hittük, elvetél, de hálistennek két szép egészséges gyereket szült így.

2009. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Speciel én is menstruáltam VÉGIG a terhességem alatt! Gond nem volt belőle, de minden hónapban a frász kerülgetett, hogy elmegy a babám.


És éppen ezért én már csak akkor tudtam meg, hogy terhes vagyok, mikor a 4. hónapban jártam!

2009. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!