Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet még -babán...

Mitől lehet még -babán kívül- vizeletből erős pozitív a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó.
2012. aug. 4. 06:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erős pozitív szerintem csak terhességtől. Pozitív tesztet okozhat még, ha olyan hormonkészítményt szed, ami HCG-t tartalmaz, vagy egyes ciszták is termelhetnek némi HCG-t, de ezesetben általában csak halvány lesz a teszt. Miért kérdezed pontosan? Erős pozitív lett a tesztje, és mégsem terhes?
2012. aug. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

barátnőmről van szó. 18 évesen kivették az agyalapi mirigyét (tumor), utána már csak gyógyszerekkel menstruált. azt mondták, úgy lehet csak gyereke, ha injekciókkal kezelik. erre soha nem volt pénze. cukorszintje magas. elmúlt időben sokat fogyott, előtte sem volt kövér, szerintem bmi-je az alsó határon mozog most. 3 hónapja nem szedi a hormongyógyszereit, tehát azóta nem volt menzesze. cukor miatt állandóan nézik a vért, vizeletet, hétfő óta kórházban van a pozitív laboros teszt miatt. lábai bedagadtak, görcsöl a hasa, puffadt, néha émelyeg, ideges. vérből is néztek hcg-t, még nem hívott, h mi az eredmény. nagyon akart gyereket, lassan letett róla, h soha nem lesz neki. 30 éves, 10 éve házas.

csoda lenne, vagy vmi szórakozik vele?

én nem tudom, mit gondoljak, nekem 3 gyerekem van, rendesen fogantak, születtek.

szeretnék segíteni és nem szeretném, ha csalódna. 5 hetes lehet kb. 3 hete voltak együtt. az idő stimmelne.

2012. aug. 4. 07:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Huu ez elég speciális eset, erről nem nagyon tudok nyilatkozni. Majd írj légyszi, ha kiderült valami. Drukkolok Neki, hogy minden rendben legyen!
2012. aug. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi. én is kíváncsi vagyok.
2012. aug. 4. 09:13
 5/5 A kérdező kommentje:
nem terhes. nem lehet tudni, mitől volt + a teszt.
2012. aug. 15. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!