Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom azt hogy most...

Nem tudom azt hogy most higgyek magamnak vagy sem?

Figyelt kérdés
Augusztus 6-7 én kéne meg jönnie de csináltam tegnap egy tesztet ami halvány pozitív lett de vannak tüneteim fájnak a cicijeim, sokat kell ki mennem pisilni a szokottnál jóval fáradtabb vagyok. Mondjuk van egy 9 hónapos kisfiam mondjuk ő is ki fáraszt de szokottnál jobban fáradtabb vagyok. 25-ős tesztet csináltam és ahogy rá pisiltem ugye végig megy a teszten a pisi és az 1-2 percben ugye meg jelent a kontroll csík de abban az 1-2 percben követte a másik csík is de az halványabb mint a kontroll csík. El képzelhető hogy terhes vagyok de én úgy tudom hogy még a leg korábbit is csak 4 nappal előtte mutassa ki de én tegnap csináltam avval együtt 5 .nap akkor mikor termékenyülhettem meg.

2012. aug. 4. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha halvány pozitív akkor terhes vagy!imétald meg pár nap múlva.Miért vagy ilyen bizonytalan? nem örömhír?
2012. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már van egy 9 hónapos kisfiam. Ha az vagyok akkor nem tudom hova tenni magamt.
2012. aug. 4. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:
az én lányom 8 hónapos volt amikor terhes lettem az öcsivel.Hát nem mondom hogy egyből örültem.Bőgtem.Aztán megbeszéltük hogy egyébként is akartunk még egy gyereket akkor miért ne lehetne ő az.
2012. aug. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Medi-lab tesztet csináltam. Mi a véleményetek a tesztről?
2012. aug. 4. 10:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem eddig jól működött a medi-lab. Nem mutatott pozitívat és nem is voltam terhes.
2012. aug. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!