Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma barnáztam és egyből dokihoz...

Ma barnáztam és egyből dokihoz mentem aki csinált ultrahangot. Ha azt monta jól van a pici ne aggódjak?

Figyelt kérdés

Ügyelet én voltam a dokimhoz kedden megyünk.Ez a doki nem mondott semmit csak hogy jól van...

Nem mondta hogy vetélésem és azt sem hogy gyógyszert kéne szednem csak hogy pihenjek.

Hihetek neki vagy aggódjak?



2012. aug. 4. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért ne hihetnél neki? Jaaj, ne butáskodj már. Ha azt mondta jól van a pici, akkor jól is van.

Jövőhéten keresd fel a dokidat, ha csak benne bízol, hogy megnyugodj.

2012. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez egy buta kérdés!

Jobban hinném itt bárkinek mint az orvosnak!

Mi lànyom vagyunk orvosok, nem látunk beléd, mi van a babáddal!

Ha azt mondjuk aggódj akkor inkább nekünk hiszel mint az orvosnak?

Ő látta mi a helyzet, neki higgy!

2012. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazából azért félek mert egy olyan orvosnál voltam aki szerintem most végzett, törte a magyart mert arab volt.És lesem mérte a babát csak ránézett a babára. Azt mondta most rendben van de hogy mi lesz nem tudja.

A kezdödő vetélést látják ultrahangon?

Az nyugtat hogy azóta nem volt barnázádom csak a pocim kicsit fáj De az elvileg normális mert a méhem tágul.

2012. aug. 4. 22:14
 4/9 anonim ***** válasza:
hányadik hétben vagy?
2012. aug. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
7 hetes vagyok
2012. aug. 5. 06:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A doki valószinüleg csak azt nézte meg,hogy van e szivverése a picinek. Ez a legfontosabb, de azért a méretet is mondhatta volna... De jövöhéten menj a saját dokidhoz, és mindent kérdezz meg tőle amit szeretnél. Kérhetsz utrogestant is, bár ha csak 1-2 napig tartott a barnázás, akkor valószinüleg az esedékes mensi ideje lenne. Nálam legalábbis igy volt, és ezt mondta a doki.

Ja és szedj magne b6-ot, és ne eröltesd meg magad.

2012. aug. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hogy vagy azóta?barnázol?
2012. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklödést!Azota nincs szerencsére barnázásom picit görcsölgetek.
2012. aug. 5. 22:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Pihenj nagyon sokat,és ami fontos: próbálj jó dolgokra gondolni!
2012. aug. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!