Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, lehet ez...

Mit gondoltok, lehet ez terhesség? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

3 különböző terhességi tesztet csináltam, mind negatív lett. Fáj a jobboldali vesém, a bal és a jobb petefészkem is nyomásra érzékeny, néha meg csak úgy megfájdul. Az alhasam fel van fújódva már kb egy hónapja. Ma mértem a hőmérsékletemet, 37.0 ... Hason feküdni kényelmetlen, a hasamban dobog a szívem.

Szerintetek lehetek terhes?

Menzeszek:

Május 26.

Június 25.

Július 29.

Utolsó kettő mintha rövidebb lett volna, és most múlt el az utóbbi, de sárgás-barnás foltok maradnak a fehérneműn. Úgy érzem, hogy gyakrabban kell wc-re járnom, és erősebb sárga a vizeletem, mint szokott lenni.

Június 14.-én volt az aktus.

Mit gondoltok? Lehet ez terhesség?


2012. aug. 6. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy! már rég ki kellene mutatni a tesztnek!
2012. aug. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az aktus óta már volt két szabályos menstruációd, és 3 negatív teszted, így szerintem nem valószínű. de a tünetek miatt menj el nődokihoz egy kivizsgálásra, nehogy valami más gond okozza.
2012. aug. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, viszont ezekkel a tünetekkel bazi gyorsan dokihoz kéne menni, és nem is feltétlenül nődokihoz.
2012. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!