Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha abortuszt kell csinálnunk,...

Ha abortuszt kell csinálnunk, mert elég nagy az esélye, hogy beteg lesz a kisbabám, akkor ettől függetlenül eshetek majd még teherbe?

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 19:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak, hogy ilyen helyzetbe kerültetek.

Az abortusz után - ha az orvos szerint rendbejöttél, nincs akadálya újabb terhességnek, ettöl függetlenül lehetsz még terhes. Az abortusz csak nagyon ritka esetben okoz késöbb problémát a teherbeesésben és a terhesség kihordásában.

De feltétlen beszélj(etek) elötte az orvossal, hogy egyrészt te mennyire jöttél rendbe, másrészt mikor javasolja legkorábban az újabb gyereket.

2012. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 A kérdező kommentje:

az orvos szerint kb 99%, hogy beteg.

elmondani nem tudom, hogy mit érzek. nagyon régóta vártunk egy babára és tessék! nagyon kétségbe vagyok esve. nem tudom, hogy ha most elvetetem, akkor lesz-e még rá esélyem, hogy ismét kisbabám legyen

2012. aug. 6. 19:56
 3/82 anonim ***** válasza:
83%
Sajnálom. Minden esélyed megvan egy újabb babára. Nagyon ritka az olyan szövődmény, hogy nem lehet több babád. Ha megírhatom a véleményem, én biztos, hogy nem tartanák meg beteg babát. Nem miattam, hanem a babám miatt. Milyen élete lenne betegen (bár attól függ, hogy miről van szó). Munkaköröm miatt nagyon sok beteg gyermekkel találkozom. Vannak nagyon szépen fejlődő gyermekek, de olyanok is akiket leültetsz a sarokba, és ott marad, nehéz vele a kommunikáció.Ez így nem élet szerintem.
2012. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 A kérdező kommentje:

én is így gondolom. nem szeretnék beteg gyermeket. belemennék abba, hogy elvetessem, csak nagyon tartottam tőle, hogy nem lesz több lehetőségem.

de köszönöm a megnyugtató szavakat, nagyon jól estek! és remélem, hogy egyszer majd az egészséges kisbabámat tarthatom a karomban

2012. aug. 6. 20:06
 5/82 A kérdező kommentje:
egy ciszta alakult ki a baba fejében. legalábbis az orvos ezt mondta és azt is, hogy nem tud ezzel mit tenni
2012. aug. 6. 20:32
 6/82 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon sajnálom. :(

Esetleg annyit még meg lehetne tenni, hogy elmész másik dokihoz is, hogy megerősítse a szomorú hírt. Tudod, emberek az orvosok is, tévedhetnek. Csak ez után döntsetek. Sok erőt kívánok!

2012. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
50%
nocsak, itt minden nem tetsző válasz töröltetve van? én voltam az első, semmi de semmi csúnyát nem írtam, csak visszakérdeztem....de azért köszi ... :/
2012. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok!

Utánam szólónak igaza van, érdemes lenne megkérdezni egy másik dokit is.

Tudom, hogy nagyon nehéz, de reménykedni kell, nem szabad feladni. :(

És pontosan mit mondott erről a cisztáról a doki?

Azt nem mondta, mennyire lenne beteg?

2012. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 A kérdező kommentje:

ne haragudj, nem én töröltelek. semmi okom nem lett volna rá.

csak egyet töröltem ki, amelyik kicsit szíven ütött

2012. aug. 6. 20:51
 10/82 A kérdező kommentje:
azt mondta, hogy kérdéses, hogy akár még a szülés időpontjáig is életben marad vagy éppen szülés után. és műteni kéne ha megszületik, de hát egy picuri csöppséget orvosok kezére bízni valahogy nem nagyon szeretnék. és nem lehet tudni, hogy mikben korlátozná majd ez a ciszta, hogy a fejecskéjének melyik részét nyomja is pontosan
2012. aug. 6. 20:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!