Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnézné valaki a görbémet?...

Megnézné valaki a görbémet? Ma reggel erős pozitívat teszteltem, de lement a hőm, megmarad a baba?

Figyelt kérdés

[link]

Pénteken is pozitív volt a teszt,közepesen erős.De ma reggel a teszt csík hamarabb kijött,mint a kontroll,és nagyon erősen látszik.Viszont a hőm leesett,és ez aggaszt,lehet nem is kéne már mérnem,mert csak idegeskedek miatta.Meddig kell még mérni?

Jövőhét végén terveztem,hogy orvoshoz megyek,mert nem akarok túl korán menni.

Válaszokat előre is köszönöm.

ja még annyit,hogy minden adat benne van a táblázatban,de szerintem később volt p.é.,mint ahogy a ciklus.hu behúzta.


2009. júl. 20. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szia.Gratulálok.Hagyd a csudába a hődet,ne mérd.pociban pici baba szundikál.

majd 6 getesen keresd fel a dokit.Boldog babavárást.B.

2009. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ne törödj a hőddel:)pici baba van a pocidban csak ez a fontos:)Gratulálok:)
2009. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,és a biztatást is!!!

Kicsit új még nekem ez a helyzet,mert az első babával anno nem méregettem a hőt,nem ovu teszteltem,nem is aggódtam ennyit.Tehát szerintetek hagyjam a méregetést?De miért nem maradt fent a hő?Ez nem jelent rosszat?

Jó leállok...

2009. júl. 20. 10:52
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja amúgy holnap leszek elvileg 6 hetes,menjek ezen a héten dokihoz?De mi van ha még nincs szívhang?Akkor megint csak aggódnék a köv vizsgálatig...
2009. júl. 20. 10:57
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor petezsákot lát a doki.
2009. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kösz a választ,de szerintem várok még.Akkor lennék nyugodt,ha látnám a szív dobogását...
2009. júl. 20. 11:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem,hogy az előző ciklusod végén is látok egy pozitív terhességi tesztet.Az tévedés volt,vagy mi az?
2009. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát az érdekes volt,mert 3 + teszt is volt 2 naponta a múlt hónapban,de orvosilag nem volt bizonyítva a terhesség ténye,és az utolsó teszt után meg is jött a mensim.

Nem tudom mi történt akkor.Elindult valami folyamat,de megszakadt.Ezért aggódom most ennyire.Be is jelentkezek a dokihoz.

2009. júl. 20. 11:56
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben mennék a dokihoz.Az is megnyugtató lenne számomra ha jó helyen lenne.Aztán meg ha még nincs szívdobogás majd rá egy hétre biztosan lesz, de legalább azt megtudod jó helyen van e.Nekem sajna rossz helyen volt:((.Remélem neked sikerül és legközelebb nekem is...

Én eddig alig vártam a pozitív tesztet viszont ezek után már nem örömöt fogok érezni hanem azon fogok aggódni hogy jó helyen legyen.Szóval én mennék a helyedben...

Boldog babavárást!!!

2009. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi,be fogok jelentkezni a dokihoz péntekre.

Majd írok,hogy mi volt.Üdv

2009. júl. 20. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!