Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostmár nincs számunkra...

Mostmár nincs számunkra remény sem?

Figyelt kérdés
Teljesen elkeseredtem ! A férjemnek magas a cukorja /18-as/ lehetséges a pajzsmirigy túlmukodés is most fogjuk majd mindezt kivizsgáltatni. Lehetséges hogy a betegség az oka eddigi sikertelnségunknek. Mi van ha mostanra már nincs is életképes spermája? Soha nem lesz már nekunk kisbabánk ? Csak sírni tudok..... Volt valaki hasonló helyzetben és végul mégis jóra fordult minden ? Azt hittem nálam a gond de lehetséges hogy mostmár mindkettonknél. Szedtem a mastodynone cseppeket szépen éreztem hogy jobban vagyok helyreállt az egyensúly. Most megint olyan kilátástalan minden.... Mégcsak az sincs akivel megbeszélhetném vagy akitol tanácsot kérhetnék.
2009. júl. 20. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

szia! A kérdésedre nem igazán tudok választ adni. Csak azért írok, hogy nem szabad elkeseredned, fel a fejjel, mindenképp csak előre nézzetek. Nem szabad arra gondolni, hogy nincs remény, merthát miért ne lenne? Annyira szeretnétek a babát, hogy úgyis mindenen átmentek, mindent megpróbáltok érte, úgyhogy ne úgy állj neki, hogy reménytelen, hanem úgy hogy sikerülni fog. A cukorbetegség és minden más kezelhető, bízz abban, hogy bármi is a probléma, valahogy kezelni lehet.

Ne hidd, hogy én azért beszélek könnyen, mert van már Angyalkám. Még nekem sincs, és várok rá nagyon, de úgy vagyok, hogy a sikertelen hónapok után új erőre kapok, és igenis soha nem fogom feladni!

Minden jót és mielőbbi babázást nektek

2009. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el! Itt annyi mindent lehet olvasni sikertelennek tűnő esetekről, mikor végül mégis sikerült. Azt írtad, még csak most vizsgálják. Biztos lesz valami megoldás!:)
2009. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a bíztató szavakat igazán jól esnek. Nem adom fel csak erot kell valahonnan gyujtenem. Nagyon vágyom egy pici babára és rá kell szednem a páromat a vizsgálatokra mert egy elhanyagolt cukorbaj bizony elég komoly kovetkezményekkel járhat és a tunetek alapján a pajzsmirigy túlmukodése is elléggé veszélyes lehet. Muszáj talpraállnom és nekem kell azon lenni hogy ennek a végére járjunk és az mind ido - hetek, hónapok.
2009. júl. 20. 12:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Kitartást Neked! Minden rendbe fog jönni.
2009. júl. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!