Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap volt a 28 dik napom...

Tegnap volt a 28 dik napom nem jött meg, de már múlt hét óta szurkál a hasam, és a derekam, azt hittem meg fog jönni, de nem -lehet hogy csak simán késik-? nem merek tesztet csinálni hátha negativ, , , még pár napot várok

Figyelt kérdés
volt valakinek ilyen tünete terhesség elején?
2012. aug. 8. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez annak is lehet a jele, hogy terhes vagy, mivel a magzat miatt tágul a méh. Nekem is csak ennyi jele volt a terhességemnek, illetve még a mellem is feszült, mint a mensi előtt egy-két nappal, de csak nem jött meg. Vegyél egy tesztet. Most még bőven van időd dönteni, ne várjál túl sokáig, annál nehezebb.
2012. aug. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonló kérdésekkel küzdök. Nekem is tegnap kellett volna megjönnie. Nekem "megfog jönni érzésem" van. De nem mertem tesztelni, inkább várok vele, majd talán holnap. Szurkolok Neked!
2012. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én is szoritok neked- de ha nem most akkor jövő hónapban tuti- csak pozitív gondolkodás tudod
2012. aug. 8. 11:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Összeszedted-e már a bátorságod? Én még nem :( ma a párom egész nap dolgozik, így nem lett volna kivel megosztani az örömöm (vagy bánatom). Majd holnap...de eddig mensinek semmi jele. Picit szurkál a hasam, de egyéb megelőző tüntet nincs.
2012. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szia! IGEN összeszedtem ma reggel teszteltem-halványan de megvan a két csík- jövőhéten még egy tesztet csinálok-de mostmár tuti- és nálad mi lett az eredmény?
2012. aug. 11. 10:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Még mindig semmi, de a teszt csak egy csíkos lett ma reggel :(
2012. aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jövő héten azért csinálj még egyet lehet hogy még nem mutatja ki- ird meg majd az eredményt- szoritok neked
2012. aug. 11. 17:13
 8/9 eduna87 válasza:
gratulálok a babához. nekem is fáj a hasam és volt halvány rózsaszín folyásom de egy hét mulva kell hogy megjöjjön.lehet hogy terhes vagyok?
2012. aug. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
lehet jele a terhességnek a hasfájás- de nekem nem volt rózsaszin folyásom igy ezt nem tudom hová tenni- de egy hét mulva megtudod- hosszú idő lessz tudom, nekem is nagyon nehezen teltek ezek a napok- szoritok hogy összejöjjön- majd ird meg mi lessz az eredmény
2012. aug. 12. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!