Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció kiszámítása rendszert...

Cavalli kérdése:

Ovuláció kiszámítása rendszertelen ciklus esetén?

Figyelt kérdés
Érdekelne minden válasz a kérdésemmel kapcsoltaban. Párommal nemrég kezdtünk el próbálkozni, most lesz a 3. alkalom, de ebből 2 mind hiába.. :( Eddig sosem figyeltem, hogy pontosan hány napos a ciklusom, mert mindig érzetem mikor fog megjönni. Mióta babát szerenénk mindet pontosan feéljegyzek. május 31én, júni 24-én , és júli 29-én volt menzeszem. Több internetes oldalon is kiszámítotam a lehetséges ovulációs napot, de már magam sem tudom, hogy melyik lehet a jó eredmény. Érdekes, hogy eddig mindig éreztem a középidős fájdalmat, de mióta babával próbálkozunk semmi jele annak, hogy lenne peteérésem. Nem akarok rágörcsölni, mert még csak 24 éves vagyok, de az eddigi normális megszokott dolgok nem jelentkeznek. Még az had mondjam el, hogy 6-án mintha középidős fájdalmat érzetem volna a hasmban, akor pont együtt is voltunk. Az volt a 14. nap azóta sajnos reggel 9-től 24:00-ig dolgozom, nem tudtunk együtt lenni. Szerintetek? Várom válaszotokoat
2012. aug. 9. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is sajnos eléggé rendszertelenek a ciklusaim 30-32-32-31-29..stb én úgy tudtam meg pontosan,hogy rendeltem a vateráról rengeteg ovu tesztet és mensitől következő mensiig minden nap csináltam egyet!80 db volt kb 6000Ft,de nekem megérte,mert legalább tudtam mikor van!Ez csináltam 2 cikluson keresztül,így kb tudtam mikor van!
2012. aug. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. És az miért van , hogy mióta próbálkozunk nem érzem aközépidős fájdalmat?
2012. aug. 9. 11:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem 36-40 napos ciklusaim vannak sosem tudom pontosan mikor jön meg! Peteérésemet sem tudtam pontosan kiszámolni, én az ovulációs fájdalomra figyeltem és most az 5.-ik hónapban úgy néz ki hogy sikerült a baba mert pozit teszteletem!!!!!!!!!
2012. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia! Ezzel kapcsolatban engem is érdekelnének válaszok! Nekem is rendszertelenek a ciklusaim. 28-25-28 és most 24. Nekem is ez a harmadik próbálkozás és sajna ma kiderült,h ismét sikertelen. :-( Mi a párommal 2 műszakrendben dolgozunk, és általában felváltva... Ha én 6-18, akkor ő 19-07... Így meg még nehezebb a "baba gyártás". Sajna én is mióta abbahagytam a gyógyszert (ápr. 22),én sem érzem a középidőt.... Lehet nem tudtam most neked segíteni,de az együttérzésem a Tiéd!
2012. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ovufájdalom vagy van, vagy nincs, nem lehet előre tudni vajon lesz-e. Nekem is szokott fájni, de vannak olyan hónapok mikor nem érzek semmit.

Nekem is rendszertelen volt a ciklusom, 32-42 nap között. Én is az ovulációs tesztet ajánlanám neked. Nagyon sok helyen tudsz itt a neten rendelni egész jó áron. Akkor már rendelj mellé terhességit is :):):)

Nekem a 24-ik napon mutatott pozitívat, nem volt semmi ovus fájdalmam. Gondultuk teszünk egy próbát. És sikerült, most három éves :)

Kitartást, és minden jót neked!

2012. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon gratulálok Nektek. :))) Még nem jutottam el, addig, hogy vegyek ilyen teszet. Elvileg 6-án volt ovum., együtt voltunk, nagyon bízom a pozitív eredményben :) 20 körül kéne megjönnie a mensinek. Igaztottan várom az eredményt. :)
2012. aug. 9. 12:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont most írtam ki egy ilyen kérdést, nekem 40-90 nap között vannak ciklusaim és most a genetikai ultrahangon derült ki, hogy a baba valószínűleg a ciklusom 32. napján fogant. Pedig úgy tudtam, nem lehet hosszú ciklusban teherbe esni, maximum a 20. napon.

Bocs, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, csak érdekesség, mert mi nem voltunk rajta a babagyártáson, ezért nem szedtem peteérést elősegítő gyógyszert, és magától, egy normál ciklus utolsó napja után jött össze a baba.

Neked mielőbbi babásodást kívánok!

2012. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!