Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark teát hogyan kell...

Cickafark teát hogyan kell inni? Úgy értem, kortyolgatni vagy egy csészével egyszerre?

Figyelt kérdés
Mensim harmadik napján vagyok, mától iszom, ugye még használhat?
2012. aug. 9. 11:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Én akkor ittam ha már csak épp hogy meg volt mert vérbőséget okoz,így vissza hozhatja a mensit.

Melegen kortyolgatva kell meginni egy csészével reggelente.

2012. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tényleg, ezt nem tudtam? Isten őrizz, hogy visszahozza, alig várom, hogy elmúljon. :) Köszi a választ!
2012. aug. 9. 11:38
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
szia, mindegy hogy lassan kortyolgatva iszod vagy egyszerre a lényeg hogy napi 2 csészével legalább igyál!
2012. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kettővel? Hát jó...a baba érdekében mindent. :)
2012. aug. 9. 12:45
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom ki pontozott le de biztosan nagyon okos.

Nekem a tea rakta rendbe a ciklusom és hozta össze a babát úgy hogy nem vaktában irkálok.

Én reggel egy csészével ittam.Javasolt hogy kortyolva,a legmelegebben idd,ahogy csak lehet.Peteérésig iszod,tehát egyértelmű hogy figyelned kell mikor van.

Mert ugye rendszeres ciklusra,nem javasolt a teák használata....

2012. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#5: én nyomtam egy zöldet neked :) Én is így tudom, és így is iszom.
2012. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nekem rendszeres a ciklusom! Mégsem jön a baba, ezért iszom a teát.
2012. aug. 9. 19:29
 8/15 anonim ***** válasza:
#6 vok: nézed valamivel, hogy van-e peteérésed? voltál vmilyen kivizsgálásod? Mert egy rendszeres ciklust a teávla tönkretenni lehet rosszab megoldás, mint még a köv. hónapig egy hormonvizsgálatot kérni, s abból lehet kiderülne vmi.
2012. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Rendszeres a ciklusom, vagyis 28-31 nap között mozog, de azt tudom hogy a tea a peteérést serkenti, nekem nincs minden hónapban, vagy nem reped meg a tüsző, ez erre is jó lehet.
2012. aug. 9. 21:23
 10/15 anonim ***** válasza:

1 meg 5 vagyok


Rendszeres ciklust felborítja a tea.Nem szabad inni.Ha nem jön a baba egy év után orvoshoz kell menni,addig viszont csak próbálkozni lehet,mert a doki semmit sem fog csinálni.

2012. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!