Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik az előváladéktól estek...

Akik az előváladéktól estek teherbe, azért lett baba, mert nem vette ki a srác időben, vagy csak azt hitte, vagy második aktusból maradt a hugycsőben, és az előváladékkal a nőbe került, vagy csak szimplán tényleg előváladéktól?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert hallani mindent, hogy más mirigy termeli, meg amúgy nem is lenne lehetséges.

köszönöm a válaszokat!


2012. aug. 9. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Pl ha közvetlenül aktus elött elmegy, akkor marad sperma a himvesszöben ami keveredik az elövaladekkal es bekerül a hüvelybe. Ezert nem tanacsos masztrulbalni aktus elött... Vagy aktus utan azonnal ujra kezdeni (vedekezes nelkül).

De szerintem az esetek 99%-a, hogy nem huzza ki idöben.

2012. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menet közben, ejakuláció előtt is távozik egy-két csepp ondó!!!
2012. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#1-es már leírta, amit én is mondanék, csak annyit tennék hozzá, hogy ha még a "dolog" előtt vagy, akkor nagyon okos kérdés, és örülök, hogy végre valaki előtte kérdez, ha már utána, akkor szorítok, hogy ne legyél terhes (gondolom most ez volna a helyes reakció).

Viszont a legtutibb meg az lenne, hogy aki nem akar terhes lenni, az védekezzen!!!!

2012. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En az elsö valaszolo vagyok es amugy 18 hetes terhes. Nem tudom h az elövaladektol vagy attol h nem huzta ki idöben, de mint latod, NEM hatasos vedekezes a megszakitas.
2012. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Én megcáfolom ezt, mert én nem estem teherbe, pedig egyszer a kapcsolatunk elején a barátom miután elélvezett egyből visszadugta minden törlés nélkül. Féltem is kicsit mert fiatal kapcsolat volt, de megjött rendesen. Viszont amikor rendesen próbálkoztunk EGY ALKALOMból meglett a kisfiunk! Ettől függetlenül ha nem akartok babát figyeljetek oda és ha van módotok védekezzetek, mert van akinek még amelett is becsúszik!
2012. aug. 10. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Elég vegyesre sikeredett. De hát ez a jó nem? :-)

Egyébként félreértések elkerülése véget - mi már szeretnénk párommal gyereket, csak jövő májusban lesz az esküvőnk, és várnánk még a babukával picit.

2012. aug. 10. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!