Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab. után mikor sikerült...

Missed ab. után mikor sikerült a teherbeesés? (További kérdések lentebb! )

Figyelt kérdés

- Szedtek/szedtetek valamilyen vitamint, vagy gyógyszert?

- A missed ab. után mennyi idővel sikerült a teherbeesés?

- A babával minden rendben van?


2012. aug. 9. 15:28
 1/6 A kérdező kommentje:
4 hónapja volt a missed ab. és egy hónapja próbálkozunk. Még nem szedek vitamint.
2012. aug. 9. 15:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Másfél éve volt missed ab-om, nekem azóta nem jön össze, de közben elmentem dokihoz, h ugyan mi lehet a baj, kiderült h azért nem jön össze, mert IR-es vagyok. Pedig előtte spontán összejött. Csak ugye le is ment...
2012. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van már egy gyerekünk, szóval nálam nem hiszem, hogy hormonális gond lehet. Drukkolok neked, hogy sikerüljön mielőbb!
2012. aug. 10. 00:12
 4/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem másfél éve volt missed ab-om, azóta nem sikerült teherbe esnem.

Az IR-em és a pajzsmirigy alulműködésem romlott tőle, azóta több gyógyszert kell szednem. Bár ez szerintem nem a műtét következménye, hanem a terhességé előtte. Viszont megnyithatatlanul elzáródott a petevezetékem valószínűleg a műtét következtében (előtte rendben volt). És pont az aktív oldalamon, így nekünk a spontán baba sajnos kizárva. :-( A ciklusom sem olyan pontos mint előtte, és sokat barnázgatok közben is. Pedig a hormonjaim elvileg rendben vannak.

Az, hogy már van gyermeked, nem jelenti azt, hogy minden rendben van nálad, a terhesség önmagában is változásokat okoz a szervezetben, és néha nem jó irányba. Ha nem jön a baba már régóta, ugyanúgy érdemes végigcsinálni a vizsgálatokat, mintha még nem szültél volna.

Mielőbbi babásodást kívánok!

2012. aug. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
missed ab után kettő évvel estem teherbe. Femibiont szedek rendszeresen, meg most méhpempőt. Még korai a terhességem, nem voltam orvosnál.
2012. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Nekem 2,5 hónapja volt missed ab-om, 20 hetes volt a kisfiam. Borzasztó érzés volt, de így lassan 3 hónap távlatából úgy döntöttünk párommal, hogy megpróbáljuk. 3 hónap kihagyást javasolt a doki. Úgyhogy ez érdekes kérdés, engem is nap mint nap foglalkoztat. Tudom, hogy egyénfüggő, de azt olvastam több helyen is, hogy ilyenkor könnyebb a teherbeesés, mert a szervezet emlékszik még az előző terhességre. Sajnos, szinte mindannyian most erre rácáfoltatok :-( Mindenesetre remélem, hogy mindenkinek mihamarabb összejön egy egészséges kis lurkó!

2012. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!