Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rápillantanátok a görbémre?

Rápillantanátok a görbémre?

Figyelt kérdés

Természetes ez a görbe alatta minden saját megfigyelésem rajta van.Nemrég volt egy laparoszkópiás műtétem mert méhen kívüli terhességem volt.A hőm még mindig az egekben van és a mellem is fáj.Miért?Mikor fog megjönni?Valaki tudna véleményt esetleg hozzászólást írni?


[link]


2009. júl. 20. 20:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Én a helyedben tesztelnék egyet.Már a 35. napon vagy,és az előző ahogy látom 29 napos volt.Csinálj egy tesztet,hisz a hőd fent van.
2009. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
De a terhességet megszakították július 8.-án, vagy esetleg mégis van baba jó helyen is csak nem vették észre?Vagy egyszerűen csak még nem állt vissza a hormonháztartásom???
2009. júl. 20. 20:26
 3/29 anonim ***** válasza:
Opsz,ezt elnéztem,bocsi.Mikor volt a műtét?
2009. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Most számoltam ki a műtét óta eltelt 12 nap, és a hőm még mindig fenn van, de miért???
2009. júl. 20. 20:27
 5/29 A kérdező kommentje:
Látom visszajöttél mit szólsz ehhez????
2009. júl. 20. 20:28
 6/29 anonim ***** válasza:
Na most már semmit sem értek.Júni 16 jött meg,és volt egy méhen kívüli terhesség,amit még a ciklus 23. napján megszakítottak?Egyáltalán hogy vették még észre akkor?És ha megszakadt a terhesség,akkor hogyhogy nem jött meg?Ne haragudj,összezavarodtam.Írd már meg,hogy ez akkor hogy volt.
2009. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Elküldöm priviben ha nem gond.Ok?
2009. júl. 20. 20:30
 8/29 anonim ***** válasza:
Várom.
2009. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Na csak leírom röviden.Kórházba mentem mert lázas lettem és előtte 2 nappal fájt a hasam, de nagyon.Kiderült 7.én hogy méhen kívüli terhesség.Hüvelyi uh látta meg a doki majd a teszt is kimutatta.8.-án műtét.Laparoszkópiával eltávolították.De a hőm még mindig fenn van.A doki azt mondta mikor kérdeztem hogy mikor fog megjönni hogy még a méhnyálkahártya elég vékony tehát vagy 3-4 hét.De akkor miért fáj a mellem és miért van magasan a hőm.Már gondoltam csinálok egy tesztet, de szerintem ez őrültség.Csak nem lehetek terhes?Hiszen látniuk kellett volna ha jó helyen is van baba?De írt már furcsa történeteket az élet.Nem igaz?Te mit gondolsz?
2009. júl. 20. 20:36
 10/29 A kérdező kommentje:
Remélem itt vagy még.Csak elküldtem így.Egyszerűbb.
2009. júl. 20. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!