Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete voltam együtt a páromma...

1 hete voltam együtt a párommal. Mikor mutatja ki a teszt legkorábban, ha babás vagyok? Már nagyon izgulok! A testhő reggel ilyenkor már magasabb? Már úgy érzem sűrűbben járok pisilni, de lehet csak magamba beszélem.

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!A várt mensi első napján tesztelj,ha nem jön meg,addig ne,mert csalódhatsz.
2009. júl. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha majd késik a menzeszed pár napot, csak akkor tesztelj.
2009. júl. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A testhő ilyenkor mindig magasabb, akár babás valaki, akár nem.


Tüszőrepedéskor a pete kiszabadul, hogy megtermékenyüljön (vagy ne termékenyüljön meg), a visszamaradt tüsző azonnal progeszteron hormont kezd el termelni, ami felnyomja a hődet. Ez mindig így van, az első menstruációdtól fogva.


Ha megfogan a baba, akkor a 7-12. nap között beágyazódik, és csak UTÁNA kezd el terheshormont termelni, amit a terhesteszt kimutat. A fogantatástól kezdve legalább 14 napot kell vári a teszteléssel, az előtt egyszerűen nincs benned elég hormon, hogy a teszt kimutassa.


Amikor a hormonok szinte már nagyon magas lesz, úgy az 5-6. hét tájékán, akkor kezd el a terhes nő terhességi tüneteket produkálni: hányás, szagundor, kívánósság stb. Előtte nem, az csak bebeszélés.


Amikor a méh elkezd nőni, akkor ráhajlik a húgyhólyagra, ami alatta van, ez okozza a pisilési ingert. Ez is később van.


Neked most a babó még be sem ágyazódott!! Nincsenek terhességi hormonjaid, a méhed nem nőtt meg, tehát bármiféle tünetet észlesz magadog, azt BIZTOS, hogy nem a baba okozza.

2009. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is gyakran kellett pisilnem az elején, már a nemvárt előtt 1-2 nappal. A vérbőség okozza a legelején. A nemvártig ne tesztelj.
2009. júl. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!