Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ostobaságot kérdezek,...

Lehet ostobaságot kérdezek, de minden petesejt megtermékenyül, ha együtt vagyunk a párunkkal? Csak nem tud beágyazódni?

Figyelt kérdés

[link]


Csak érdekel a dolog,remélem sikerül ebben a hónaban végra.25 naposak a ciklusaim.Ugye volt már Pé em??


2009. júl. 21. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Hogyhogy minden petesejt? Havonta EGY, azaz EGY DARAB petesejt érik meg, ha ez az egy megtermékenyül, akkor lesz baba, ha nem, akkor nem.
2009. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én ugy értem ,havonta az az 1 petesejt,általában megtermékenyül?csak nem tud beágyazódni,ezért nincs baba??Vagy nem minden esetben termékenyül meg a petesejt.
2009. júl. 21. 08:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem minden esetben termékenyül meg. Meg olyan is előfordul, hogy megtermékenyül, aztán leáll az osztódás, de talán ez a ritkább. Az lehet a gyakoribb, hogy nem sikerül találkoznia a petesejtnek és a hímivarsejtnek.
2009. júl. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt aztán tényleg nem tudja senki megmondani.


Amit tudunk, az az, hogy lényegesen több pete fogan meg és kezd beágyazódni, mint ahány vérzés kimarad és ahány terhességet diagnosztizálnak. A megfogant peték száma akár a duplája is lehet a ténylegesen diagnosztizált terhességeknek.

2009. júl. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A terhességek 80 %-át észre sem veszik a nők, csak késik pár napot a vérzés, de nem ágyazódik be rendesen..:((
2009. júl. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én lombikoztam, ezért bizton állíthatom, hogy léteznek "selejt" petesejtek. Van köztük ami meg sem termékenyül, van ami ugyan megtermékenyül, de ahogy már írták leáll az osztódásban. Sőt, ha minden tökéletesen halad, akkor sem biztos hogy megtapad....ennek viszont milliónyi oka lehet. De kitartás!!!! :-)))

Egy négy hónapos kiscsávó anyukája

2009. júl. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!