Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jókor voltunk együtt, vagy...

Jókor voltunk együtt, vagy lekéstük a PÉ-t?

Figyelt kérdés

[link]


Kérlek segítsetek!

Köszönöm.


2009. júl. 21. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Lekéstétek, de nem 100%. Lehet, hogy sikerült.
2009. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beletrafáltatok:))))
2009. júl. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elöttem szolo, nem jol látom? magyarázd el hogy miért késték le?
2009. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is talált.
2009. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 13. napon esett a hő, ez az előjel.


A 14. napon indult meg felfelé, ez az ovuláció napja. Ekkor szabadult ki a petesejt, ami 24 óráig életképes.


Az első szeretkezés másnap volt, amikor a petesejt már nem élt.


De ez az én véleményem. Ultrahangon nem láttam, hogy mikor szabadult ki a pete a tüszőből. Megeshet, hogy nem akkor, hanem előtte vagy utána, egyetlen görbéből sem lehet ezt 100%-ra megállapítani. Pl előfordulhat, hogy a kérdező csak később reagált a kiszabaduló progeszteronra, és már napokkal a 14. ciklusnap előtt megvolt az ovulációja. És az is lehet, hogy a 14. nap csak egy próbálkozás volt a szervezete részéről, a pete meg csak a 15. vagy a 17. napkn szabadult ki. Nem tudhatjuk, egyszerűen nem tudhatjuk.


Én simán abból szoktam kiindulni, amit a babatervezők honlapján olvastam: amelyik nap a hő elindul felfelé, legvalószínűbben az az az ovuláció napja. Ez meg a görbén a 14. nap.


De a kérdezőt nem akarom lelohasztani. lehet, hogy sikerült nekik. Én mindenesetre drukkolok.

2009. júl. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha 24 órát él, a 15. nap még nálam belefér.
2009. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi a magyarázatot:)) tehát ha a elötte egy nappal lettek volna egyutt akkor nagyobb az esélye mont igy? vagyis 13-án volt neki akkor a 12-dikei eggyutt lét nagyobb esély?
2009. júl. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az ovulációs teszt eredményét vedd vigyelembe.. az a biztos..
2009. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!