Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódásnak vannak...

A beágyazódásnak vannak tünetei? Nekem menstruáció elött egy héttel kis pecsételő vérzésem van (ami eddig sosem volt). Egy éve vágyunk babára. Kicsit szurkáló fájdalmat érzek, de ez nagyon enyhe fájdalom. Lehet várandós vagyok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 11. 01:38
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Nincsenek tünetei.

Valószínűleg a beágyazódással lehetnek problémák, azért is a vérzés, de ezt majd az orvos megerősíti vagy megcáfolja. Voltatok már dokinál?

2012. aug. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem voltunk dokinál.Ezek a "problémák"tegnap jelentkeztek.
2012. aug. 11. 06:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindhárom gyermekkel volt a beágyazódás idején kis vérzésem. Gond nem lett belőle.

Remélem Neked is gólyhír! Minden jót!

2012. aug. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2012. aug. 11. 09:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha lennének tünetei, nem kérdezné minden kamasz fruska, hogy jaj, teherbe estem vajon? Pontosan tudnák, hogy igen vagy nem.

A menzeszen kívüli vérzés mindig rendellenességet jelez. Lehet, hogy úgy is megmarad a gyerek, ha kezdetben van vérezgetés, de nem normális dolog, az biztos. Kivizsgálást igényel.

2012. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Abba biztos lehetsz,hogy én nem a kamasz fruskás elméleted miatt kérdezem. Régóta vágyunk babára,eddig nem sikerűlt,de ilyen se volt,hogy mensi elött ilyenek jelentkezzenek.
2012. aug. 11. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!