Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue teszt, a függőleges...

Clearblue teszt, a függőleges vonal időn belül határozottan kijött, de hajszál vékony. Aki járt így, mi lett belőle?

Figyelt kérdés
Mindent leírásszerűen csináltam, nem áztattam el. 3. gyerkőc volna, tehát elvileg van gyakorlatom. Nem beszélek be jeleket, hiszen ha nem jön össze is van már két gyönyörű manóm. Kb a 7. dpo óta émelygés, hányinger napi többször, és a szokásos mensi előtti cicifeszülés is fokozott. elvileg 2-3 nap van mensiig, a CB tegnap du pisiből készült. Viszont a ma reggeli gabriel negatív.

2012. aug. 11. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is jártam így,akkor meg is jött.

De ez az én példám.

Azért szorítok.....

2012. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez negatívnak számít. Akkor +, ha ugyanolyan vastag mint a vízszintes csík.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2012. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként felháborítónak tartom a mai tesztek minőségét... 6 -7 éve, mikor az első gyermek érkezésében reménykedtem (összesen 2,5 évig), elég sok tesztet elhasználtam, kipróbáltam. de akkor, ami negatív volt, az negatív volt. leshettem én órákkal, napokkal később reménykedve, soha a legkisebb semmi sem volt rajta. egyetlen egyszer botlottam rossz tesztbe, mikor valóban terhes voltam és ezt legbelül éreztem, vettem egyet amin végül egyetlen csík sem jelent meg, így elballagtam egy másikért, ami kimutatta. a második gyerkőcnél korán teszteltem, ki is dobtam a tesztet, végül a húgom szedte ki a kukából és kiszuggerált rajta vmi halványka csíkot, aki azóta 4 éves. de az elmúlt 7 hónapban 2x volt gyanúm, az első ciklusnál, mióta zöld az útja a harmadiknak, de ott ugye az izgalom vitt a tesztelésre, 3at lőttem el, majd volt még egy hónap, mikor egy felfázás miatti gyakori pisilés tévesztett meg, szintén 3 teszt. és ezekből 1, azaz 1 olyan nem volt, amin ne lett volna vmi elbizonytalanító, ami miatt megvettem egy következőt. ez szerintem nem más, mint átverés.. :( hát, most kíváncsi leszek
2012. aug. 11. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:

hát tudod, én amondó vagyok hogy az a Clear Blue sem különb mint a többi, hiszen ugyanazon az elven működik, ugyanabból csinálják, csak van pofájuk 3x-4x annyit elkérni érte, mint egy olyan tesztért, ami ugyanezt tudja nyújtani, csak nem reklámozzák a tévében...

Nekem is két gyerkőcöm van, két kislány, 4 és 2 évesek, most szeretnék harmadikat, de pont ma jött meg, viszont amióta abbahagytam a gyógyszert, ez volt az első spontán mensim, u.h. örülök neki, legalább tudok terezni vele:)

A Gabrielhez sztem még korai lenne, én úgy csinálnám, hogy nem vártig nem tesztelnék, aztán ha első nap nem jön meg, akkor másnap reggel első pisiből 10-es érzékenységű tesztet csinálnék, márkától függetlenül.

2012. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem rossz terv, csak kétségek közt nehéz betartani :) de néhány napot most mindenképp várok. Abból indultam ki, hogy mindkét gyerkőcöt kimutatta a 12. dpon. az elsőt egyértelműen, de az ikerterhességnek indult, több volt a hcg, a másodikat már írtam fentebb, hogy nagyon haloványka volt, elsőre ki is dobtam a tesztet :)


Na, pár nap türelem. igyekszem kikapcsolni addig az agyam :)

2012. aug. 11. 22:03
 6/6 A kérdező kommentje:

no lezárom a sztorit, de csak mert én is utálom, ha végül nem derül ki, mi lett a kérdésfeltevő sorsa :)

az émelygés és a mellfeszülés fokozódott, a 15.dpon egy másik teszt egészen halvány de azonnali pozit mutatott, majd néhány óra múlva meg is jött. 3 nap alatt az émelygés is megszűnt lassan, tehát vmi elindulhatott, csak nem ez volt a nyerő hónap. van ilyen :)

2012. aug. 20. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!