Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? A többi lent.

Terhes lehetek? A többi lent.

Figyelt kérdés

Egy hét lenne még a menstruációig,de tegnap este elkezdett pecsételő vérzésem lenni.rózsaszínes barnás és nagyon minimálisan véres is.

Lehet a beágyazódás miatt?Valakinek van ehhez hasonló tapasztalata?És ha igen,akkor miért jelentkezett ez a vérzés szerűség?Mikor csináljak leghamarabb tesztet?És milyet?



2012. aug. 11. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet beágyazódástól is. Akkor tesztelj, mikor már késik, vagy aznap, mikor esedékes a menzeszed.
2012. aug. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
hányszor teszed már ki a kérdésed?ott is kaptál válaszokat.
2012. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudod a kérdésben más kérdések vannak,ha elolvastad volna látnád.

És szerintem mindenkinek saját egyéni dolga,hogy mit kérdez-kitől és hányszor mit!

Sajnos a kérdéseket szerkeszteni nem lehet.

2012. aug. 11. 16:17
 4/11 anonim ***** válasza:
igen lehet beágyazodás,a teszttel vard meg a nem várt napját vagy inkább egy két nappal utánna hogy biztos eredményt kapj
2012. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A testhőmérsékletem emelkedett,37.4.

Ez nem jelent bajt?

2012. aug. 14. 14:47
 6/11 anonim ***** válasza:

Az jóóóóóóóóóóó! Terhes lehetsz, tuti :)

Tesztelj a nemvárt napján és tessék ám megírni az eredményt :)

2012. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ennek azért örülök :) csak már olyan jó lenne,ha teszt is kimutatná.De akkor mindenképp a nemvárt napjáig várjak?
2012. aug. 14. 15:34
 8/11 anonim ***** válasza:
az jo ha a hőd emelkedik csak maradon is fenn
2012. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mennyi fölött jó ha marad? Menstruáció elött hány nappal csökken le a hő?
2012. aug. 14. 15:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez jó ha így fent van:)Csak maradjon is így:) A menstruáció előtti napon vagy pont a napján esik le. Nekem legalábbis így szokott. Nekem 37 a hő ma volt a 28-ik nap:) Szorítok!
2012. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!