Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség jele az enyhe...

Lehet terhesség jele az enyhe világos véres és barnás folyás? Ha nem akkor mi okozza?

Figyelt kérdés
Remélem valaki tudja a választ.Vagy nehezen tud megjönni és azért van véres barnás folyásom?Görcsölni nem görcsölök csak sokat kell mennem pisilni pedig alig iszom.Aki tud segítsen nekem.Tegnap délelőtt pici vérzésem volt és kicsit később barna folyás lett.Ma megint ugyan úgy csak most pici vérzés és sok barna.Volt rózsaszín folyásom is pár nappal ezelőtt de nagyon kevés volt.Csütörtökön pici rózsaszín volt és szombaton is volt enyhe rózsaszín folyásom volt.Lehet terhesség vagy hormonzavar?Ja szokott szurkálni a jobb petefészkem és elég furcsát érzek a hasamban de nem tudom mit de furcsa valami.
2009. júl. 21. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod? Ez menzi is lehet.
2009. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát azt sajnos nem tudom megmondani mert nem rendszeres a ciklusom sajnos!
2009. júl. 21. 14:59
 3/13 anonim ***** válasza:
és pé-d mikor volt?
2009. júl. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez lehetett beágyazódás is. De akár menszi is. Kívánom legyen ahogy szeretnéd.
2009. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Most lehet,hogy kinevet valaki de nem tudom mikor van pé-m!

Nagyon szeretnék babát és hát nagyon örülnék ha az lenne.Lassan 4éve próbálkozunk és semmi.Férjem rendben van.Már vizsgálták a spermáját és jó.

2009. júl. 21. 16:32
 6/13 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben a legjobb, ha elkezdesz lh-tesztelni, mikor tojásfehérjeszerű a nyák (a pé megállapításához, ha estleg nem jött volna össze most). Szerintem senki nem nevet ki.
2009. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az utolso mensid elsö napjátol 30 napra csinálj egy tesztet, ha nem is rendszeres, ha utaán se jön meg egy hétig mégegyet, és ennyi.. drukk
2009. júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2009. júl. 21. 17:51
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött!3napig csak véres barna folyásom volt és ma már rendes vérzés.
2009. júl. 23. 13:10
 10/13 anonim ***** válasza:
sajnálom :(
2009. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!