Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem volt tojasfehérje nyák...

Ha nem volt tojasfehérje nyák de ovu fajdalom megvolt akkor volt vagy sem peteérés? Illetve érzékeny mellbimbo peteérésre vagy beágyazodásra utalhat?

Figyelt kérdés
Sajnos elég szabálytalanok a ciklusaim és nem igazán tudom besaccolni a peteérést(ha van) de ovus fájás megvolt viszont a nyákom nem volt tojásfehérjés hanem előbb krémes majd vizes utánna megint krémes,szerintetek volt peteérésem?
2012. aug. 13. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:

elvileg ha volt ovus fájdalmad, akkor lehetett peteérésed. MIért nem vezeted a hődet? Vagy LH teszt?

amúgy meg nem mindenkinek van tojásfehérjék nyákja.


Nekem soha nem volt, pedig már van két gyermekem. Mai napig nincs ouvlációnál tojásfehérjés nyákom, pedig ovulációm van, ez UH-al bizonyított tény.

2012. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a hőmet nem tudom vezetni mert 2váltásban dolgozom és azt mondták igy nem tudok értékelhető görbét produkálni :(
2012. aug. 13. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!